DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI FARUK KAYMAKCI TOSYA STANDINI ZİYARET ETTİ

banner315

DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI FARUK KAYMAKCI TOSYA STANDINI ZİYARET ETTİ
banner322

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Bu yıl 16.'sı düzenlenen Başkent Kastamonu Günleri etkinliklerine ziyaretci akını devam ediyor. Son olarak hemşehrimiz Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı Kastamonu Günleri etkinlikleri kapsamında Kastamonu Valisi  Avni Çakır ve Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu ile birlikte belediye standlarını ziyaret etti.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı Tosya Standında ağırlayan İlçe Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı ziyaret esnasında Başkan Volkan Kavaklıgil ile kısa süreli sohbet ederek ilçe hakkında bilgi aldı.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner323
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 2 yıl Önce

13 Kasım 2021 TRT Haber'de KASTAMONU GÜNLERİNİ izledim. Kastamonu var, Taşköprü var, Devrekani var. Koskoca TOSYA'mızın ismi esmasi yok. En büyük ilçemiz fakat birileri bizi küçültmek mi istiyor. Bu kimin ayıbı. Ey Tosyalı hemşehrim cevap yorum yaz.

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 2 yıl Önce

Başkent Kastamonu günlerine katılarak onur veren Dış işleri bakan yardımcımız Faruk Kaymakci beyi Belediye Başkanımız Volkan Kavaklıgil ve Sayın Valimize teşekkür ederiz TAHAP Türkiye tarım hayvancılık ve Arıcılık Federasyonu Kastamonu il başkanlığı Tosya

Tosya Sevgisi
Tosya Sevgisi - 2 yıl Önce

Vehbi bey, iki ihtimal var. TRT ya Tosya'yı çekmeyi unuttu, yada kasıt var Kastamonulular Tosya için çekim yapılmasını engellediler.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307