DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI FARUK KAYMAKCI'DAN TOSYA İLÇESİNE ÖNEMLİ HİZMET

DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI FARUK KAYMAKCI'DAN TOSYA İLÇESİNE ÖNEMLİ HİZMET
banner278

buraya tıklayınız

Haber Sedat Ağacıkoğlu

Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı, Büyükelçi hemşehrimiz Faruk Kaymakcı'da ilçemize önemli destek.

Geçtiğimiz aylarda Tosya Belediyesi envanterine ve araç filosuna hibe İtfaiye Aracı kazanımında önemli destek sağlayan Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı, Büyükelçi Faruk Kaymakcı son olarak Tosya Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği envanterine yeni bir araç daha kazandırdı.

Devlet Malzeme Ofisinden 2020 model Ford marka, 13+1,5 m3 kapasiteli  çöp toplama aracı ilçemize kazandırdı. Çevre ve Şehircilk Bakanlığı tarafından Sıfır Atık Projesi kapsamında 689 Bin TL değerindeki Çöp toplama aracı hibe yoluyla karşılandı. 


 

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 17:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİM SIRRI
SELİM SIRRI - 8 ay Önce

ALLAH RAZI OLSUN BEYEFENDİ. YOKSA BU BELEDİYE BAŞKANI ÖYLE ELİ KOLU BAĞLI BİR ŞEKİLDE SÖZÜNÜ YUTMUŞ ŞEKİLDE OTURUYOR. BU SEFER TOSYA BELEDİYE BAŞKANIN ELİNDE BAYA MAĞDUR DURUMDA.

nazlı
nazlı @SELİM SIRRI - 8 ay Önce

HELAL OLSUN SANA ANCAK BU KADAR ÇOK GÜZEL ANLATILIR HERŞEY

mukaddes
mukaddes @SELİM SIRRI - 8 ay Önce

TOSYALI OLARAK ÇOK ÜZGÜNÜZ BÖYLE BİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ OLDUĞU İÇİN. MEMNUN DEĞİLİZZZZZ

DUYGU NUR
DUYGU NUR @SELİM SIRRI - 8 ay Önce

SELİM BEY HAKLISINIZ GELİŞMİŞ GEÇMİŞ EN VASIFSIZ BELEDİYE BAŞKANI. MAALESEF Kİ SEÇTİĞİMİZ İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜZ. FARUK BEY SELİM BEY HAKLI

Veresiye yoktur ya muallim
Veresiye yoktur ya muallim @SELİM SIRRI - 8 ay Önce

Muhterem selim efendi ya algı oluşturmaktasınız yahut birilerine çalışıyorsunuz. Yapılan asfaltlar parklar bağların su sorununa çözümler üretken eller derneği bıçakçılar arastası projesi, yeni otopark projesi ve başlanması daha sayarım. Yani öyle bir konuşmuşsunuzki bu iki araç büyük bir hizmet tamam ama şu yapılan ve başlanan işlerin yanındada hesap etmek lazım. Allah Faruk Beyden Volkan Beyden ve sayın Kaymakamdan razı olsun.

ilayda
ilayda @SELİM SIRRI - 8 ay Önce

yapılan hzimetleri göremeyecek kadar gözünüz bozuksa acilen bir doktora gidin.tosya da hizmet çok .görenler görüyor sırf muhaleft olacağız diye kendinizikandırmayın.tosyanın değiştiğini geliştiğini daha modern bir ilçe haline geldiğini herkes görüyor.

hıdırlıkdan baş aşşaa
hıdırlıkdan baş aşşaa - 8 ay Önce

Öncelikle Sayın Faruk Kaymakçı hemşehrimize hizmetlerinden dolayı bir hemşehrisi olarak minnettarım. Maziyi bir yoklayacak olursak memlekete birçok hizmet kazandıran brokratlarımız politikacılarımız oldu. İsimleri anılmadı bile. Trap sahası, halı saha, huzurevi, yeni hükumet konağı, yapılmakta olan barajlara ve çeşitli restore planlarına aracı olanları hiç anmadık hatırlamadıkta...

YILMAZ URKAYA
YILMAZ URKAYA - 7 ay Önce

Faruk beyden Allah razı olsun Allah hizmetlerini daim eylesin daha yüksek noktalarda görmek dileğiyle

SIRADAKİ HABER