DIŞİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI FARUK KAYMAKCI BELEDİYE ZİYARETİNDE MÜJDEYİ VERDİ

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi  Faruk Kaymakcı, Tosya' ilçesini ziyaret etti.

Tosya Kaymakamı A.Ferhat Özen'i makamında ziyaret eden Kaymakcı ilçede yeni göreve başlayan Kaymakam A.Ferhat Özen'e hayırlı olsun dedi.Kaymakamlık ziyareti sonrası Tosya Belediyesine hareket eden Bakan Yardımcısı Kaymakcı'yı Başkan Volkan Kavaklıgil ve meclis üyeleri kapıda karşıladı.

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil daha sonra misafiri ile birlikte başkanlık makamına çıktılar.Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı baba ocağı ilçeyi ziyaret etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Volkan Kavaklıgile  göstermiş olduğu misavirperverlikten dolayı teşekkür ederek hediye verdi.

Ziyaret esnasında Başkan Volkan Kavaklıgil Dışileri Bakan Yardımızı Faruk Beye ilçemize vermiş olduğu destek ve hizmetlerden dolayı teşekkür etti.Yapılan hizmetlerden kısaca bahseden başkan son olarak TOBB tarafından ilçemize yapılacak olan Okul konusunda sayın bakan yardımcımızın emeği çoktur.dedi.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı '' TOBB yetkilileri ile sürekli irtibat halinde olarak Baba ocağı Tosya ilçesine okul yapılması sözünü aldık.İnşallah en kısa zamanda Tosya'ya bir okul yapılacak'' müjdesini verdi.Ziyaret Belediye binası önünde çekilen fotograf ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2022, 00:12

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosya Sevgisi
Tosya Sevgisi - 12 ay Önce

Devlet büyüğümüze hoş geldiniz der saygılarımızı sunarız.

Talep Rica
Talep Rica - 12 ay Önce

İlçemizin yetiştirdiği değerlerden Büyükelçi, Avrupa Birliği Başkanı, Dışişleri Bakan Yardımcısı Sayın Faruk Kaymakçı Bey'e ilçemizi ziyaret ederek bizleri onurlandırdıkları için çok teşekkür ediyoruz ve kendilerine hoş geldiniz diyoruz. Sayın bakan yardımcımızın yardım ve destekleri ve kendilerinin rehberliğinde proje bazlı avrupa birliği fonlarından 55 milyon euro hibe sağlanarak çankırı karatekin üniversitesinin kurulmasını sağladıklarını, vesile olduklarını ve büyük katkılarının olduğunu duyduk. Çankırı karatekin üniversitesinin kurulmasına değerli katkılarının olduğunu, konuya ilişkin kendilerinin üniversitede verdiği konferansın videosunu izleyenlerlerden duyduk. Bizlerde ilçemiz olarak Sayın Bakan Yardımcımız Faruk Kaymakçı Bey'den, istihdamı artırma adına hazırlanacak bir proje kapsamında avrupa birliği fonlarından onaylı veya kalkınma ajansından onaylı bir hibe ile kurulacak ve uluslararası alanda faaliyet gösterecek, ihracat yapacak, katma değeri yüksek ürün üretecek kamuya veya özel sektöre ait bir fabrika veya tesis kazandırılmasına vesile olmalarını, öncülük yapmalarını talep ve rica ediyoruz. Herşey gönüllerince olsun. Saygılarımızla.

Vatandaş
Vatandaş - 12 ay Önce

İnşaAllah birgün hastanemizin b sınıfına yükseltiği müjdesini alırız.

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 12 ay Önce

Sayın Bakanımız Faruk Kaymakci baba ocağına hoş gelmişler sefalar getirmişler

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307