Dağdaki Çobanın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sevgisi

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu´nun Tosya İlçesinde Çobanlık yapan 66 yaşındaki Ahmet Arpacı isimli vatandaş koyunlarını otlattığı sırada gazetecilere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a duyduğu sevgiyi anlattı.

İlçenin mermer direk mevkiinde koyunlarını otlatırken söylediği yanık türküleri duyan gazeteciler Ahmet Arpacının yanına giderek ‘’ Neden bu kadar dertli ve yürekten söylüyorsun ‘’ diye sordular.

Gazetecilerin sorusu karşısında Ahmet Arpacı ‘’ Benim Allah’tan başka kimim kimsem yok. Bütün gün bu dağlarda koyun otlatıyorum. Ne eşim var ne de çocuklarım var. Birde gazeteci ağabeyler tek güvencem garip dostu Tayyip Erdoğan var. O bizi Ankara’dan görüyor. Allah ondan Razı olsun yolları yapıyor, gariplere yardım ediyor, bizleri hep düşünüyor’ ’dedi.

Gazetecilere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sevgisini anlatan Çoban Ahmet daha sonra tekrar söylemeye başladığı yanık türkü ile koyunlarını alarak dağlara doğru yol tuttu.

  (SDA-

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2018, 00:37

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aldatılmayanlardan
Aldatılmayanlardan - 5 yıl Önce

tam bir Akp seçmeni başka yerlere yapılan belkide ömründe hiç görmeyeceği köprü için oy verir. vergi vermez ama gün boyu dağlarda koşturur ama para kazanamaz. sonra 2 torba kömüre tav olur. beyaz yakalı bir çalışandan alınan vergi 10 tembele dağıtılır. 10 tembel oy verir ama beyaz yaka oy vermez. ne ilginç

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307