CUMHURİYET MAHALLESİ HALK TOPLANTISI

banner294

Kaymakam Deniz Pişkin Cumhuriyet Mahallesinde yapılan Halk toplantısına vatandaşların katılımının az olmasını yorumladı


buraya tıklayınız
Haber: Sedat Ağacıkoğlu (İHA-Tosya )

Kaymakam ve Belediye Başkanı Halkla Buluşma toplantısına Cumhuriyet Mahallesi sakinleri i devam etti.
Geçtiğimiz aylarda başlayan halkla buluşma toplantıları dördüncüsü Mithat Boyner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda yapıldı.

Halkla Buluşma Toplantılarının dördüncüsü Cumhuriyet Mahallesi sakinleriyle dün Kaymakam Deniz Pişkin ve Belediye Başkanı Kazım Şahin’in katılımıyla Mithat Boyner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda düzenlendi.

Kaymakam Deniz Pişkin başkanlığında düzenlenen toplantıya; Belediye Başkanı Kazım Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder, İlçe Jandarma Komutanı Ütğm. Özgün Yapağı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, Vergi Dairesi Müdürü Yüksel Yormaz,  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Recep Keçeci, İlçe Müftüsü Eyyüp Demir, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Murat Karakaş, Belediye Başkan Yardımcısı Niyazi Çil,İmar ve Şehirçilik Müdürü Şükrü Tekin,Fen İşleri Müdürü Kemal Vural,Çevre Koruma Hizmet Müdürü Sıtkı Danacı, Kurum Müdürleri, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Abdullah Mülayim ile mahalle sakinleri katıldı.
Mahalle sakinlerinin dertlerini, sıkıntılarını dinlemek için toplantı yaptıklarını belirten Kaymakam Deniz Pişkin, daire ve kurum amirlerinin toplantıya katıldığını ve mahalle sakinlerinden dertlerini sıkıntılarını anlatmasını istedi.Kaymakam Deniz Pişkin açılış konuşmasında '' Biz devlet olarak buradayız fakat görüyorum ki katılım az.Vatandaş İradesininde burda olup sorunları,istekleri gündeme getirmenizi isteriz.İnşallah bundan sonra ki toplantılara katılım daha fazla olur''dedi.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Kazım Şahin’de belediye hizmetlerinin aralıksız devam ettiğini belirterek talep ve isteklerin iletilmesini istedi.
Toplantı basına kapalı olarak mahalle sakinlerinin sorularının cevaplandırılmasıyla sona erdi.


Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2017, 00:18

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
dost
dost - 5 yıl Önce

Bu toplantının yapılacağından mahallenin haberi var mıydı haber verilmiş mi mahalleliye, melasa benim mahallemde toplantı yapıldı fakat benim haberim olmadı , sadece muhtara mı diyorlar hadi gel mahalle toplantısı yapacağız diye.

Hasan Çelik
Hasan Çelik - 5 yıl Önce

Bu toplantılar halka önceden duyurulmadan yapılırsa böyle olur. Ben Yunus Emre mahallesinde oturuyorum.Ancak toplantı yapıldıktan sonra basından duydum.

yalnız kurt
yalnız kurt - 5 yıl Önce

toplantıların beledıye dügünsalonundayapılması ve beledıyeden anos yapılması gerkir toplantınınyapıldını ancak tosya haberden öğrenıyoruz saygılarımla

Kalem
Kalem - 5 yıl Önce

Ben üç dönemdir Cumhuriyet Mahallesi azasıyım . böyle bir toplantının yapılacağını mahalle muhtarı dahil kimse duyurmadı bilmiyor . Ancak günü geçtiğinde haber olarak burada görüyoruz .Mahalleliye yazılı , görsel yada işitsel duyuru yapıldıda onlarmı katılmadı ?. Bu toplantılar fikir olarak iyi düşünülmüş ancak tıpkı Kent Konseyleri toplantılarında olduğu gibi amacına ulaşamamış öylece bitirilmiş.. Oysa mahallemizin ve ilçemizin dile getirilecek ve istendiğinde ,tesbiti sağlandığında çok da kolay çözüle bilecek o kadar çok problemleri varki.

Davut Yaralı
Davut Yaralı - 5 yıl Önce

Bu toplantının yapıldığını duymadık. Haberimiz olsaydı mutlaka katılırdım. Toplantılardan haberdar olabilmemiz için ilk önce mahallemizde de anons sistemi olmalıdır. Bu yazınız için teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307