ÇILGIN DAVUL ZURNA EKİBİ TOSYA SEBZE PAZARINI KARIŞTIRDI

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesinde 25-28 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 23.Uluslararası Tosya Kültür ve Pirinç Festivali öncesi Davul-Zurna ekibi ilçe merkezinde ve sebze pazarında gösteri yaparak megafonla vatandaşları festivale davet etti.

Tosyalı Aşık Furkan lakabı ile düğünlerin ve etkinliklerin vazgeçilmesi olan Furkan Kaynar ve ekibi olan 23.Uluslararası Tosya Kültür ve Pirinç Festivali öncesi ilçe merkezinde davul-zurna gösterisi yaparak vatandaşları 25-28 Ağustos tarihleri arasındaki festivale davet ettiler.

Tosya sebze pazarında yaptıkları davul gösterisi ile vatandaşların ilgisini be takdirini toplayan Furkan ve ekibi gösteri sonrası vatandaşların alkışını aldılar.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
faruk
faruk - 8 ay Önce

bunları pazara ya akp ilçe başkanı yada belediye başkanı yollamıştır. pazara kimse gidemeyince pazar yeri kalabalık görünsün diye. nasıl olsa parasını cebinden vermiyor ya.

Mahmut PİRİNÇCİ
Mahmut PİRİNÇCİ - 8 ay Önce

Tebrik ederim uğraşıp emek vermişler başarılar dilerim.

köylünün biri
köylünün biri @Mahmut PİRİNÇCİ - 8 ay Önce

senin işler yolunda herhalde. sırtın sıkı altın kuru galiba.

istanbul
istanbul - 8 ay Önce

oynayın beyler oynayın. hatta tepinin. biz pazara gidemiyoruz siz vatandaşın gerçek gündemini saptırın. yazıklar olsun. HARAM OLSUN SİZE HERŞEY.

Furkan kaynar
Furkan kaynar - 8 ay Önce

Arkadaşlar ben Tosyalı davulcu Furkan siz vizyonda seyretmeye devam edin it ürür kervan yürür

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307