BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN KAVAKLIGİL HABERİMİZ SONRASI MÜJDEYİ VERDİ

banner294

BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN KAVAKLIGİL HABERİMİZ SONRASI MÜJDEYİ VERDİ
banner278

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

 – Geçtiğimiz günlerde www.tosyahaberleri.com haber sitemizin gündeme getirdiği Türkiye Genelinde Tarım Orman Bakanlığı tarafından dağıtımı yapılan 44 greyder ’den bir tanesi Pınarbaşı Orman İşletme Müdürlüğüne verilmiş ve bizlerde Tosya Orman İşletmesinin Greyder ihtiyacı var iken Tosya’ya neden Greyder verilmedi haberini paylaşmıştık.

6 Aralık tarihinde yaptığımız haber sonrasında ilçedeki siyasetçilerden ve Tosya Orman İşletmesi Müdüründen bir açıklama yapması beklenirken Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil sorunun çözümü aşamasında Ankara’ya gitti.

Akşam saatlerinde haber sitemize kısa bir açıklama yapan Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’’ Öncelikle sizlerin bu konu üzerindeki duyarlılığınızı ve araştırma gazeteciliğiniz tebrik ediyorum. Siz gazetecilerin en önemli sorumluluğu ilçede yaşanan sıkıntıları ve hassasiyetleri gündeminize alarak bunları yazılı veya görsel basın aracılığı ile halkımızın sesi olmasıdır. Siz haklı olan bu sorunu ilçemiz adına gündeme getirdiniz. Bizler idareciler ve siyasiler sizlerin bu konuyu gündeme taşımanıza hiçbir zaman tepki gösterme durumumuz olamaz. Bilakis Teşekkür etmemiz gerekir. Haberiniz sonrası Ankara’da yaptığım ziyaretler ve Tarım Orman Bakanlığı yetkilileri ile yapılan görüşmeler sonrasında en geç 1 ay içinde Tosya Orman İşletme Müdürlüğümüze 1 Greyder iş makinesini kazandıracağız ‘’dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2022, 20:12

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 2 ay Önce

Kamu ve Toplum yararı gözetilerek yapılan her iş SEÇİM ZAMANLARINDA SEÇMEN TARAFINDAN "H -İ-Z-M-E-T____N-İ-Ş-A-N-I-Y-L-A ÖDÜLLENDİRİLECEKTİR.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307