Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'e Hayırlı Olsun Ziyareti
banner266

Haber : Sedat Ağacıkoğlu

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonrası Tosya Belediye Başkanı seçilen Volkan Kavaklıgil’e hayırlı Olsun ziyaretinde bulundu. Tosya haberleri ve Tosya haber siteleri imtiyaz sahibi Sedat Ağacıkoğlu ve Serhat Ağacıkoğlu yeni dönemde önemli projelere imza atacak olan Başkan Volkan Kavaklıgil’ e başarılar dileyerek bu süreçte basın olarak desteklerinin devam edeceğini ifade ettiler.

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ‘’ İlçemizin en güzide basın mensupları olarak sizler hem seçim öncesi hem de seçimler sonrasında objektif bir basın anlayışı içinde habercilik yaptınız. 31 Mart seçimlerinde siz basın mensupları yaptığınız haberlerle vatandaşımızın duyarlılığını ve önümüzdeki beş yıllık süre içinde ilçemizde nasıl bir belediyecilik anlayışının görev yapması yönünde bilgilendirici haberler yaptınız. Çok şükür halkımızın teveccühü ile bizler seçimlerden başarı ile çıkarak bu makama geldik. Seçimler öncesinde dediğimiz gibi ‘’Biz çalışacağız Tosya Kazanacak’’ bizler halkımıza vermiş olduğumuz sözleri inşallah birer birer yerine getireceğiz. Sizler Basın olarak yeri geldiğinde bizler yardımcı olacaksınız .Birlikte çalışacağız ve Tosya’mızda güzel işler yapacağız. Zaten sizler ilk günden vatandaşımıza mikrofon uzatarak ‘’sokağın nabzını tuttunuz ve ‘’ Volkan Başkanın İlk icraatı ne olsun ‘’diye sordunuz. Bizlere bu konuda yardımcı oldunuz ve ilk icraatımızla ilgili bize bir done verdiniz. İşte vatandaşın ve biz idarecilerin beklediği ve ümit ettiği basın böyle olması gerekir. Tarafsız bir şekilde yeri geldiği zaman bizleri eleştireceksiniz ve halkın sorunlarını gündeme getireceksiniz. Ayrıca ziyaretinden dolayı ve benim için anlamı çok büyük olan bu hediyenizden ötürü siz iki kardeşe şahsım ve belediyemiz adına teşekkür ederim’’dedi.

Ziyaret sonrası gazeteciler Belediye Başkanı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 15:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
tosyalı
tosyalı - 9 ay Önce

öncelikle vatandaş belediyeye yardımcı olmalıdır,çarşı içinde dubalar kaldırıldı diye herkes dükkanının önüne arabasını park ederse belediye ne yapsın.otopark yapabilir,ama paralı olunca vatandaş isyan eder,.önce millet herşeyi belediyeden devletten istemesin.

topçu binbaşı fuat
topçu binbaşı fuat - 9 ay Önce

Tosya yıllardır demir yolunu hakettiği halde maalesef tosyanın çılgın projesi olan yük treni ne hikmetse tosyadan geçemedi.tosyanın yapacağı ilk işlerden bir tanesi kurşunluya kadar gelen yük trenini tosyadan geçirmektir.kurşunluyla tosyanın arası ne kadar ki bu yük treni asıl ihtiyacı olan tosyadan geçmemektedir.İnşAllah artık tosyada kara trenin geçtiğini görmek umuduyla,sağlıcakla kalın.

objektif görüş...
objektif görüş... - 9 ay Önce

seçim sürecinde vermiş olduğunuz destek içinde teşekkürü hak ettiniz.

Mehmet
Mehmet - 9 ay Önce

Yüreği güzel insanlar

SIRADAKİ HABER