Belediye Başkanı Hasta Genç Kızı Evinde Ziyaret Etti

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Şeker hastası ve Karaciğer büyümesi olan hasta Nazan’ı evinde ziyaret eden Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil  Tosya Belediyesi olarak kardeşimizin tedavisi konusunda maddi ve manevi her türlü destekte bulunacaklarını söyledi.
İlçenin Yunus Emre mahallesinde bir apartmanın bodrum katında babaannesinin yanında kalmak zorunda kalan günlerdir ağrı ve sancılar içinde kıvranan 22 yaşındaki Nazan G. geçtiğimiz günlerde haber sitemizden ilçe idarecilerine seslenerek yardım istemişti.
BELEDİYE BAŞKANI ‘’HAYALLERİNE NEFES OLMAYA GELDİK KARDEŞİM’’
Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ve eşi Seval Kavaklıgil, İlçe Kültür Müdürü İbrahim Tabakoğlu ile Tosya Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Acar hasta genç kız Nazan G. evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Başkan Kavaklıgil ‘’ Kardeşimizin hayallerine nefes olmak için kendisini ziyarete geldik. İnşallah şahsım ve belediye olarak kardeşimizin sağlığına kavuşması aşamasında elimizden ne gelir ise yapmaya hazırız. Biz bu gün hastalığı hakkında kendisinden bilgi alarak önümüzdeki günlerde neler yapabiliriz onları öğrenmek istedik. Acil ihtiyacı olan Hastane yatağı ve solunum cihazı konusunda da en kısa zamanda tedarik edilmesini sağlayacağız. Önümüzdeki hafta içinde kardeşimizin Ankara’da ki hastanede yapacağı sağlık kontrolü için gerekli izinleri alıp yanına da bir arkadaşımızı refakatçi olarak göndereceğiz. Bu aşamada Tosya Belediyesi olarak maddi ve manevi her konuda kardeşimizin yanında yer alacağız’’ dedi.
‘’BAŞKANIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN’’
Günlerdir evinde ağrılar ve sızılar içinde çaresiz bir şekilde bekleyen Nazan kendisini ziyarete gelen Belediye Başkanını karşısında görünce ilk sözü ‘’ Başkanım sizden Allah Razı olsun. Biz babamla bugüne kadar hastalığım ve tedavisi aşamasında hep çaresiz bir şekilde mücadele ettik. Hastalığım he geçen gün daha kötüye gidiyor ve ben artık bu ağrılara dayanamaz oluyorum. Sizin gelmeniz ve benim sesime kulak vermeniz beni çok mutlu etti. Sizden Allah Razı olsun, sizlerin de desteği ile inşallah diğer büyüklerimizde sesimi duyar ve sağlığıma kavuşurum’’ dedi.   

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2020, 00:11

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
zafer şalcı
zafer şalcı - 2 yıl Önce

ALLAHIM; HASTALARA ŞİFA, DERTLİLERE DEVA VER AMİN.
(Gözyaşları ile demiri bile eritebilirsiniz. ...)

Cengiz Yaman
Cengiz Yaman - 2 yıl Önce

Rabbim kardeşimizin tez zamanda şifasını versin inşAllah. Volkan başkandanda Allah razı olsun .Sedat kardeşim böyle önemli konuları haber yapıp amacın hasıl olmasını sağladığınız için sizide tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim .

Bilal AZİZOĞLU
Bilal AZİZOĞLU - 2 yıl Önce

Hasta kardeşimize Rabbim acil şifa versin. Yardım eli uzatan Belediye Baskanimizdan ve Tosya Belediyesinden de Allah razı olsun. Rabbim ihtiyacı olana yardım edenin de vesile olanın da gönlüne göre versin.

Akif Dalsız
Akif Dalsız - 2 yıl Önce

Allah razı olsun duyarlı ve yardımsever ülkücü camiamızın göz nuru başkanımız. Kimi Fırat in yanında kuzuya kurt kem bakar hesabı ömer sen sorulur nerdeki bir yetim ağlar hesabı öneren sorulur desturu ile görev yapar Allah razı olsun.

Sefa bahadır
Sefa bahadır - 2 yıl Önce

Allah şafi ismiyle şifa versin inşAllah Başkanımızdan da Allah razı olsun

Şerife küçük yanık
Şerife küçük yanık - 2 yıl Önce

Allah razı olsun başkanım cansın sen iysAllah yavrumda iyileşir sağlığına kavusur

Döndü  CALAYOĞLU
Döndü CALAYOĞLU - 2 yıl Önce

Allah razı olsun başkanım

mehmet kayıkcı
mehmet kayıkcı - 2 yıl Önce

Allah razı olsun başkanım c Allah yolunuzu açık etsin


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298