BELEDİYE BAŞKANI ANKARA'DAN ÖNEMLİ HABERLERLE GELDİ

banner294

BELEDİYE BAŞKANI ANKARA'DAN ÖNEMLİ HABERLERLE GELDİ
banner278

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu'nun Tosya İlçe Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Ankara'da yaptığı bir dizi ziyaretlerde ilçeye yapılması planlanan Sportif yatırımlarla ilgili görüşmelerde bulundu.

Beledşye Başkanı Volkan Kavaklıgil ilk olarak hemşehrimiz Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakçı'yı makamında ziyaret ederek ilçeye yapılması hedeflenen sportif çalışmalar hakkında kısa bir bilgi verdi. Daha sonra Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakçı ve Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil spor yatırımlarıyla alakalı konuları istişare etmek üzere Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız İlhan Selim Baydaş’ı ziyaret etti.
Yapılan ziyaret sonrasında Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil  sosyal medya  hesabından yaptığı paylaşımda “ İlçemiz için önemli görüşmeler yaptık.Önümüzdeki günlerde ilçemize yapılan hizmetleri ve müjdeleri açıklayacağız. Bizlerin her platformda yanında olan Dışişleri Bakan Yardımıcımız Sayın Faruk Kaymakçı’ya ve göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz''dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2022, 22:18

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 13 ay Önce

haber varda sorunun cevabı yok. başkan ne talep etti llçemiz için hiç konuşmamış. Yine 1000 kişiik cezaevi müjdesi mi verecek bi açıklasa.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307