BELEDİYE BASINDA YENİ DÖNEM

Tosya Belediyesi Basın Bürosu yeniden yapılanmaya giderek müstakil hale getirildi ve birimin başına ilçemizin “mektepli” gazetecilerinden Mustafa Kürşat Bazlamatçı getirildi.

BELEDİYE BASINDA YENİ DÖNEM
banner278

buraya tıklayınız


Kazım Şahin’in Belediye Başkanı olması ile birlikte Destek Hizmetlerinde görev yapan Hasan Kırık tarafından yürütülen basın işleri bundan böyle müstakil bir birim olarak faaliyet gösterecek. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Mustafa Kürşat Bazlamatçı Belediye Basın Bürosunda göreve başladı. Üniversiteden mezun olduktan sonra askere gidene kadar Tosya Haber37 Gazetesi’nde muhabir olarak görev yapan Bazlamatçı’nın Belediye Basın Bürosuna yeni bir heyecan ve hareketlilik getirmesi bekleniyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Kazım Şahin; “Çağımız iletişim çağı. Çalışmalarımızı kamuoyuna aktarabilmemizin en önemli araçlarından birisi de hiç şüphesiz basındır. Bu kapsamda bizler zaman zaman basın toplantıları yapmak suretiyle halkımızı bilgilendirme yoluna gidiyorduk. Yine Belediyemiz personellerinden Hasan Kırık da bu zamana kadar büyük bir özveri ile basın işlerimizi yürüttü. Ancak 2013 yılı ile birlikte yeni bir yapılanmaya giderek memleketimizin evladı, bu işin okulunu bitirmiş, genç, dinamik ve çalışkan bir arkadaşımız olan Mustafa Kürşat Bazlamatçı’yı bu birimde görevlendirdik. Önceden olduğu gibi bundan böyle Tosya Belediyesi haberleri yerel ve ulusal basın ile birlikte hem resmi internet sitemizde hem de yerel ve bölgesel internet haber sitelerinde yer alacaktır. Basın çalışmaları ile ilgili olarak bugüne kadar yapmış olduğu özverili çalışmalardan dolayı Hasan Kırık’a teşekkür ederken büyük bir yük ve sorumluluk altına girmekten çekinmeyen Mustafa Kürşat Bazlamatçı’ya aramıza hoş geldin diyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2013, 18:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER