'' Beklenen Kermes '' Bir Başka Güzel

Fatih Talebe Yurdu ve Muammere Boyner Kız Öğrenci Yurtlarımızda barınan öğrencilerimiz yararına düzenlenen kermesimiz 20 Mayıs 2012 tarihinde Tosya Belediye Düğün Salonu pınar tarafında saat 12.00 de Tosya Kurs ve Okul talebelerine yardım derneği adına Sayın Hakkı CİVELEKOĞLU ‘ nun açılış konuşması, Hafızı Kurra Selim EVREN tarafından okunan Kuran-ı Kerim Tilaveti ve dua başladı.

'' Beklenen Kermes '' Bir Başka Güzel
banner278

buraya tıklayınız

Daha sonra Sayın Kaymakam, Belediye Başkanı, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri, Emniyet müdürü, milli eğitim müdürü, Garnizon komutanı, kurum müdürleri v.s. değerli katılımları ve halkımızın yoğun ilgisi ve katılımı ile açılmıştır.

Sayın Hakkı CİVELEKOĞLU konuşmalarında ‘Hizmet anlayışımızın özünün Gerçek manada ALLAH’ ın kelamı Hz. Kurana hizmet olduğunu vurguladı, daha sonra konuşmasına yurtlarımızın faaliyetleri, bugün ki durumu ve gelecekle ilgili Muammere Boyner kız yurdu yerine yapılacak olan yeni proje ve Üniversite karşısında alınan arsa üzerine yapılacak olan Yüksek öğretim Öğrenci yurdu ile ilgili slayt gösterisi eşliğinde bilgilendirmelerde bulundu.26 mayıs 2012 tarihine kadar beş gün devam edecek olan kermesimizde Çeyizlik Eşyalar, El örgüleri, elbise ve ayakkabılar, Çocuk elbiseleri, El yapımı çiçekler, Oda takımları, havlular, pikeler, yemeniler v.b. ürünler mevcuttur.Bununla beraber pınar tarafında Döner, Etli ekmek salonda ise Köy ekmekleri, çörek ve börekler, tatlı ve baklavalar, ev yemekleri, mantı, erişte, Tosya pirinci v.b. ürünler, ayran ve meşrubat, dondurma ve içecek ürünleri, ayrıca dini kitap Cd, ve kasetler bulunmaktadır.Sayın Hakkı CİVELEKOĞLU verdiği demeçte; Ayrıca kermesimize maddi manevi destek sağlayan hanımlara ve emeği geçen herkese tek tek teşekkürlerini arz etti. Talebelerimizin yararına düzenlenen kermesimize tüm değerli halkımızı davet eder şimdiden yapmış ve yapacak oldukları katkılar için Teşekkür ederiz. Saygılarımızı sunarız."dediGüncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2012, 18:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
SAMET BEKTAŞ
SAMET BEKTAŞ - 9 yıl Önce

çok güzel bir kermes olmuş. kermes yanica böyle yapacaksin. vesile olanlardan allah razi olsun

ESRA ZÜLAL
ESRA ZÜLAL - 5 ay Önce

BEN DAHA ^ÜÇ YASINDAYMISIM MÜKKEMMEL BİR KERMES

SIRADAKİ HABER