Başkent Edaş'dan Tosya'da Elektrik Kesintisi ile ilgili Önemli Açıklama

Başkent Edaş'dan Tosya'da Elektrik Kesintisi ile ilgili Önemli Açıklama
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Son günlerde Tosya ilçe merkez ve Köylerde yaşanan Elektrik kesintileri sonrası Tosya Başken Edaş yetkilileri haber sitemize önemli açıklamada bulundu.

Tosya Enerjisa yetkilisi '' Arıza onarım bakım ve yatırım tesislerinin devreye alınması için yapılan ‘Planlı Bakım ve İyileştirme Çalışmaları Elektrik Kesintisi Programı’ kapsamında Tosya ilçe merkezi ve Köylerinde yaklaşık 1 haftadır önceden ilan edilerek planlı enerji kesintisi yapıldı. Son günlerde ilçe merkezinde ve köylerde yaşanan elektrik kesintisine tepki gösteren vatandaşlarımızın bizleri anlayışla karşılamalarını bekliyoruz.

Bu kesintiler Ankara merkezden proje kapsamında yapılmaktadır.Tosya Enerjisa çalışanları olarak bu çalışmaların hangi tarihde başlayaçağı ve bitirileçeği konusunda bir dahilimiz ve yetkimiz bulunmamaktadır. Genel merkezin talimatları doğrultusunda çalışma yapmaktayız. Sayın Tosya halkından bizleri anlayışla karşılayacağını umuyoruz.Tosya ilçe merkazi ve Köylerinda yapılan Arıza Onarım bakım ve altyapı çalışması 08.Kasım 2020 tarihine kadar devam edecektir.Yapılan bu çalışma sonrasında Tosya'da yaşanacak en ufak elektrik kesintisi veya arızası saniyeler içinde müdahele edilerek vatandaşlarımızı mağduriyet yaşaması engllenecektir.'' dedi..

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2020, 12:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurhan
Nurhan - 8 ay Önce

Peki bu bakımı neden kışa bırakıyorsunuz?Insanları kış günü donduruyorsunuz?

Saffet bey
Saffet bey - 8 ay Önce

Tedasci Kardeşlerim siz işinize gücünüze bakin. Bu cihazlar çok bakim isteyen aletler. Siz işinize bakin millet bi kac gün disini sıkar. Elektrik hizmeti buyuk hizmet Allah emeği geçen projeye koyan yapan yardimci olan tamir eden herkesten Allah razı olsun.

Zafer
Zafer - 8 ay Önce

Yedek santral var diyorsunuz onu açsanız da millet zarar gormese ya

Ahmet
Ahmet - 8 ay Önce

Ne bir haftası 9 aydır kesilmediği gün yok ne bakımıysa bu milletle dalga geçmeyin birde 8 10 saaten önce elektirik veriliyo bu kadar mağdur edilmez

sare
sare - 8 ay Önce

soğukta, saatler süren ve nedense hep aynı mahallenin sadece bir sokağını kapsayan kesinti.. o yüzden bakım amaçlı olduğuna inanmıyorum. soğuktan donmak ayrı dert, beyaz eşyaların bozulması ayrı dert.. buzlukta buzu çözülmeyen yiyecek kalmadı, hep mağdur gariban.. yaşanılacak yer değil parası olmayana şu dünya..

SIRADAKİ HABER