Başkan Volkan Kavaklıgil '' Yeşil ve Temiz bir Tosya için Çalışıyoruz''

banner294

Başkan Volkan Kavaklıgil '' Yeşil ve Temiz bir Tosya için Çalışıyoruz''

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğülu

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, ilçede yeni bir projenin stardını verdi.Başkan Kavaklıgil sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda  "El birliğiyle çalışarak daha başarılı ve daha güzel hizmetleri gönül dostlarımızla buluşturma adına birçok yeşil alan projesine imza atıyoruz" ifadelerine yer verdi.

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bölgemizin yeşil dokusu hemşehrilerimize çok daha güzel donatılarla hizmet etmeye devam ediyor. Her yeni park ilçemize yeni bir hava ve farklı bir güzellik kazandırırken el birliğiyle çalışarak daha başarılı ve daha güzel hizmetleri gönül dostlarımızla buluşturma adına birçok yeşil alan projesine imza atıyoruz. Fevzi Paşa Mahalle'miz için de projelendirmesi yapılan yeni park ve oyun alanı ile bölge sakinlerimizin önemli ölçüde ihtiyacına cevap verilecek.Konforlu, güzel ve şehrin nefes alabileceği yeşil alanları kullanıma sunmak amacıyla bir yandan yeni projeler hazırlanırken öte yandan var olan parkların bakımları aralıksız sürüyor. Yeşil alanlar içerisine yerleştirilen şehir mobilyalarından süs bitkilerine varıncaya kadar üretimi belediyemiz bünyesinde yapılan materyallerin kullanıldığı bir çok yeni park önümüzdeki yaz aylarında hizmete girecek. Hocaimat Mahallesi Maliki Sokak'ta yapacağımız yeni yeşil alan ile de özellikle son 4 yılda ilçenin tamamında hizmete sunulan parklara bir yenisi daha eklenecek.
Yeşil ve temiz bir Tosya için çalışıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2023, 23:04

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
istanbul
istanbul - 4 gün Önce

GİDİP GELİP YOLLARI GÜZELCE YAPILMAK ŞARTIYLA HIDIRLIK TEPESİNİN UYGUN BİR YERİNE GÜZEL BİR DÜĞÜN SALONU, VE ÇAY BAHÇESİ KURULSA DİYE DÜŞÜNÜYORUM. DÜŞÜNENLER VAR MI.?

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307