BAŞKAN VOLKAN KAVAKLIGİL SEÇİM MEYDANINDA VERDİĞİ SÖZÜ YERİNE GETİRİYOR

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil 31 Mart seçimleri öncesinde yaptığı mitinglerde ve Seçim sonrasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada ‘’Tosyalı kadınlarımız Kültürel bir gezi ile Çanakkale Şehitliğini ziyaret etmeleri ve o atmosferi yaşayarak çocuklarına aktarmaları için şehitliğe götüreceğiz’’ sözünü yerine getiriyor.

Başkan Volkan Kavaklıgil Belediye tarafından organize edilen Şerh-i Ramazan etkinlikleri kapsamında Mehmet Akif Ersoy okulu bahçesinde düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada ‘’ Bizim kadınlarımıza vermiş olduğumuz bir sözümüz vardı. 3 yıllık belediye başkanlığımız süreci içinde panda miden kaynaklanan süreçten dolayı yerine getiremedik. İnşallah Ramazan Bayramından sonra bu sözümüz yerine getireceğiz. Tüm hazırlıklarımızı yaptık ve bayramdan sonra gitmek isteyen kadınlarımızı ‘’ Çanakkale Şehitliğine götüreceğiz’’ Tosya Belediye başkanı Volkan Kavaklıgil olaraktan sizin bir evladınız olarak verdiğimiz ve verdiğim tüm sözleri yerine getiririm’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2022, 08:00

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kurtcuoglu Nail
Kurtcuoglu Nail - 12 ay Önce

Valla benim hanım heyecanla ve dört gözle bekliyor volkan başkan bize söz verdi diye,(seçimde belediye önündeki konuşmasında söz verdi diyor)

Sare
Sare - 12 ay Önce

ben de iş yerimize gelip parklarla ilgili yaptığı konuşmayı hiç unutmuyorum. Siyasetçilerin yalancı olduğunu unutup inanmıştım ama hâlâ şekerci camiinin yanındaki parkımsı yer, çocuklara ve çocuklarını getirecek annelere yaraşır park olabilmeyi bekliyor, başka başkanlara inşaAllah mı desek ne desek bilemiyorum

Sadık tosun
Sadık tosun - 12 ay Önce

YORULMADIM
YINE YANINDAYIM
DAVAMIN DEVLETIMIN
ASKERIYİM ÖLMEDIĶÇE
YANINDAYIM

Söz verilen
Söz verilen - 12 ay Önce

ücretsiz su yüklemesini aylardır hala yapmadılar.Verilen sözü tutmak bu kadar mı zor.

Mustafa
Mustafa - 12 ay Önce

Teşekkürler baskanim

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307