Başkan Volkan Kavaklıgil Kanser Hastası Samet'in Hayalini Gerçekleştirdi

banner294

Başkan Volkan Kavaklıgil Kanser Hastası Samet'in Hayalini Gerçekleştirdi


buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Kastamonu’nun Tosya ilçesi Akbük Köyünde ikamet eden ve yakalandığı amansız hastalıkla mücadele eden 18 yaşındaki Samet Daban’a elektrikli bisiklet sözü veren Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil akşam saatlerinde Samet’ein hayallerini gerçekleştirerek elektrikli bisikleti teslim etti.

12 yaşındayken "Kolon" kanseri teşhisi konulan ve ardından zorlu bir tedavi sürecine giren Samet Daban’ın hayali Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ile tanıştıktan sonra gerçek oldu.

Belediye Hizmet binası önünde Samet ve ailesini misafir eden Başkan Volkan Kavaklıgil aile ile yaptığı kısa sohbet sonrası Samet ile birlikte Akülü Bisiklete binerek çarşı içinde kısa bir tur attı. Başkan Volkan Kavaklıgil haber sitemize yaptığı açıklamada ‘’ Samet arkadaşımız ve ailesi ile yaklaşık 20 gün önce görüştüğümüzde kardeşimizin bir elektrikli bisiklet isteği olduğunu öğrendik. Bizde onu sevindirmek adına o gün bir söz vermiştik. Tabi bunu da bize hayırsever bir iş adamımız kazandırdı. Biz vesile olduk sadece Allah ondan da Razı olsun. Bu akşam biz Samet’i mutlu ettik Allah’ım da inşallah onu sağlıklı bir yaşam yaşamaya kavuşturur. Tek ümidimiz ve tek isteğimiz bu ve biz her zaman kardeşimizin yanındayız. İstismar konusu olabilir bu tarz durumlar. Biz Tosya Belediye Başkanlığı olarak tüm kapılarımız ardına kadar vatandaşımıza açık. Kimsenin lafına ve sözüne itibar etmeden bu noktada tüm ihtiyaç sahipleri bize gelebilir’’dedi.

Elektrikli Bisikleti teslim alan Samet ‘’ Belediye Başkanımıza Teşekkür ediyorum. Allah ondan ve Hayırsever abimizden Razı olsun’’dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2019, 23:21

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatansever
Vatansever - 4 yıl Önce

Allah cc da sizleri sevindirsin temiz kalpli Başkanım...

Daban şaban
Daban şaban - 4 yıl Önce

Sayın belediye başkanımız volkan kavaklıgil e yurt dışında yaşayan hayırsever ülkücü abimiz mehmet beye ve şamil as muhtarımıza çok teşekkür ederim hepisinden Allah razı olsun sizler oğlumu sevindirdiniz mutlu ettiniz yüce yaradan da sizleri sevindirsin yolunuz açık olsun

Recep SARI/İSTANBUL
Recep SARI/İSTANBUL - 4 yıl Önce

Rabbim Samet kardeşimize sağlık versin inşaAllah. Belediye başkanımız sayın Volkan KAVAKLIGİL beyi tebrik ediyorum, başarılar diliyorum.

Ismail  Atesoglu
Ismail Atesoglu - 4 yıl Önce

ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN inşAllah Samet Kardeşimizde Allah Acil Şifalar versin inşAllah Geçmiş Olsun Allah Şifalar versin inşAllah Geçmiş Olsun Allah Şifalar versin inşAllah Geçmiş Olsun Allah Şifalar versin

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Allah tez zamanda şafi ismi hurmetine şifa versin insAllah

Yurt
Yurt - 4 yıl Önce

Bu yardıma vesile olmak çok büyük bir şeref başkanım ne güzel bir insansın tosya senin gibi merhametli bir başkana sahip ne güzel başarılar dilerim gönüllerin baskanı

Ali
Ali - 4 yıl Önce

Volkan başkan samimi içten temiz adamsin Allah razı olsun. Kardeşimizde Allah şifa versin.

Hüseyin Sinan Kurt
Hüseyin Sinan Kurt - 4 yıl Önce

Allah ondan ve onun gibi iyilik sever ve hayır severlerden razı olsun


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307