Başkan Volkan Kavaklıgil'den Şer Odaklarına Sert Çıkış

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Belediye Hizmet Binası önünde gerçekleşen 7 hizmet aracının açılış töreninde yaptığı konuşmada özellikle son günlerde Şer Odakları tarafından Sosyal medya üzerinden yapılan yapılan  paylaşımlara sert çıktı.Bu paylaşımların kimler tarafından ve hangi şer odakları tarafından yapıldığını biliyoruz diyerek ''Bu konuşmamdan o şer odaklarının gerekli mesajı aldığını düşünüyorum ''diyerek konuşmasına son verdi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 23:11

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 2 yıl Önce

Bu ne ya? Tamam Sayın Başkanı hizmetleri için tebrik ediyoruz yanlış anlaşılma olmasın ama belediye de siyaset üstü bir kurumdur. Başkan seçildikten sonra topyekün herkesin başkanıdır. Haberde videoda buram buram parti propagandasina dönmüş. Zaten insanlar ayrışma noktasında nirvanayi görmüş bir de siz, çok takip edilen bir site olarak buna zemin hazirlamayin. Otekilestirici değil birleştirici, en nihayetinde bağımsız olun.

Tosyalı
Tosyalı - 2 yıl Önce

Başkan anlamaya çalışıyoruz lakin sessiz sedasız belediye ye işçi alınması müdür değişiklik leri bunlar seni yıpratıyor haberin olsun doğruysa eğer

Mahir
Mahir - 2 yıl Önce

Hizmet sıfır sayın volkan bey

ilayda
ilayda @Mahir - 2 yıl Önce

mahir bey bu hiznetaraçları halk için alınmıştır hizmet için alınmıştır hizmet yok derken gerçekten görmek istemediğinizdendir.

Hülya
Hülya - 2 yıl Önce

ALLAH AŞKINA AZ MAKAM SAHİBİ OLAN KENDİNİ CUMHUR BAŞKANI SANIYOR

Avşin Bardakcı
Avşin Bardakcı - 2 yıl Önce

Başkanım belediyeye yıllar sonra siz verdiniz bu hizmeti sizden Allah razı olsun başkanım hepinizden

Umut
Umut - 2 yıl Önce

VOLKAN BEY İLK ZAMANLARDA Kİ GİBİ DEĞİL. BURNU HAVADA

Guldg
Guldg @Umut - 2 yıl Önce

Yorumlara bakıyorum hepsi kıskanç hepsi haset dolu.Baskan elinden geleni yapıyor ama insanlar nankör ve kendi taraftari insanlar başa gelemedigi için pislik at çamuru kalsın derdindeler.senelerce baskanlik yapanları da gördük.Bu başkan daha yeni geldi az sabırlı olun hayatta her dediğiniz anında oluyor mu.tosyamiz kadar kıskanç ve kimsenin yükselmesini istemeyen bir ilçe daha görmedim.trilyonlari borç yapıp gidenleri de unutma Tosya.Size sizi yiyen soyan insanlar mustahak

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Birköpek barınagıdahi yapamadınız halbuki şeçimvaadindesözverdiginizhalde

Adem Yılmaz
Adem Yılmaz - 2 yıl Önce

BU SEÇİMDE OY YOK SANA. VAADLER YERİNE GETİRMEK YERİNE ÇOK BİLMİŞ BİLMİŞ HAREKET MEVCUT


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298