BAŞKAN TARTIŞMALARA SON NOKTAYI KOYDU

banner294

BAŞKAN TARTIŞMALARA SON NOKTAYI KOYDU
banner278

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçe Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil Devlet Su İşleri 23. Bölge Müdürü Yasin Devrim’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak ilçede yapımı devam eden, projelerle ilgili görüşme yaptı.

Başkan Volkan Kavaklıgil ziyaret sonrası yaptığı açıklamada ‘’Tosya ilçesinde devam eden Yer altı Barajları, göletler, sulama kanallarından birçok DSİ yatırımlarını ela alarak istişare ettik. Özellikle bir buçuk sene uğraş vererek yapımını geçen sene başlattığımız şehrimizin ortasından geçen Kuru Çay’ımızın ıslahının büyük bir bölümünü tamamlatmıştık. Değerli Bölge Müdürümüzle istişaremiz neticesinde kalan kısmının da ıslah edilmesi adına ihale onayı için gerekli girişimleri sağladık. İnşallah en kısa zamanda ihalesi tamamlanarak yapımına başlanacak olan Kuru Çay ıslahımızın 2. Etabının şehrimize hayırlı olmasını diliyor, şehrimizin 60 yıllık kötü görüntüden kurtulmasına vesile olmaktan duyduğum mutluluğu sizlerle paylaşmak istiyorum.Bir önceki Bölge Müdürümüz Sayın İbrahim Yaroğlu Beyefendiye ve hali hazırda bölge müdürlüğümüzü yapan Sayın Yasin Devrim Beyefendiye ilgi, alaka ve şehrimize kattıkları birçok eser için şükranlarımı sunuyorum’’dedi.

Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil'in Devlet Su İşleri Bölge müdürüne yaptığı ziyaretle son günlerde sosyal meday üzerinden yapılan tartışmayada son noktayı koymuş oldu.Bilindiği gibi yaklaşık bir haftadır Hocaimat mahallesi muhtarı ile Ak Parti Tosya İlçe Başkan yardımcısı arasında yaşanan Kuru çay ıslahı tartışması ilçe gündemini meşgul etmişti.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sade
Sade - 6 ay Önce

Bir bakın çevre il ilçelere yerlerinde yayıyolar bu kadar azimli bir başkan varmı çalışmaları beklentilerden üstte projelere doymuyor bu genç yaşta tosyaya imzasını attı Allah yolunu açık etsin

Kerim Keles
Kerim Keles - 6 ay Önce

Cumhur iftikaki olarak sayın belediye başkanına açıklamalarından dolayı çok tesekkur eder saygilar sunarım fakat bazı ideolojik saldırı yapan bazı şahıslar neden se ak parti kinini bir turlu kusuyor nedir her iki Lider her şeyi ile beraber çıktıları yolda omuz omuza yürüyor ama bu bazı kemikleşmiş izlenim kişiler illaki o kinini kusuyorlar nedir kin duy gör bu gün Haçlı ve ayyıldız hilal savaşıdır görünüyor ki altılı masa ve dış güçler birleşmişler hilal i yılmaya çalışıyorlar o çalışan kişilere de kin kuşaklar çanak tutuyorlar yazık o işlemi kafaya hilal ve bayrak ,Ezan kur an aşkına vatan aşkına bırakalım idolejik baskıyı düşünceyi Allah bir olun birlik un küfüre karşı kardeş olalım ayrışmayalım diyor ikisi muhtarı da sükunet ve dayanışmaya çağıralım ki birlik ten kuvvet doğar

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307