BAŞKAN ŞAHİN’E KALİTE ÖDÜLÜ

Kastamonu Kaliteli Yaşam Derneği

BAŞKAN ŞAHİN’E KALİTE ÖDÜLÜ
banner278

buraya tıklayınız

Kastamonu Kaliteli Yaşam Derneği’nce Ilgaz Dağı Milli Parklar Ankara Üniversitesi ÖRSEM Tesislerinde düzenlenen törende; proje, sürdürülebilirlik, geliştirilebilirlik, performans alanlarında diğerlerine emsal teşkil eden, çalışmaları ile ilin sosyal-kültürel yaşantısına destek olan kurumlara, kuruluşlara ayrıca bu kurum ve kuruluşlara emek vermiş ve hâlâ emek vermekte olanlara “Hizmet Kalite ödülü” verildi.


Ödüllerin; Kaliteli Yaşam Derneğince teşekkür anlamında takdim edildiği törenin gündem konusu, “sahip olduğumuz değerlerin korunması ve gelecek nesillere aktarılması” olarak belirlendi.

Yapılan törende Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Namsa Kapı firması sahibi Necmi Tunca ve Şekerci Halı Yıkama’nın sahibi Ahmet Şekerci kalite ödülüne layık görüldü. Törene Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, Kastamonu Eski Valisi Enis Yeter, Kastamonu İl Özel İdare Müdürü Zafer Karahasan ve çok sayıda davetli katılırken, Başkan Kazım Şahin kalite ödülünü Vali Erdoğan Bektaş’ın elinden aldı. Namsa Kapı firması sahibi Necmi Tunca ise ödülünü Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin’in elinden alırken, Şekerci Halı Yıkama’nın sahibi Ahmet Şekerci kalite ödünü Dernek Başkanı Hulusi Sıvacı’dan teslim aldı. Törene katılan Tosya Meslek Yüksek Okulu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Fazıl Ateş kalite ödülüne layık görülen diğer katılımcılara ödüllerini taktim ederek kendilerini kutladı.


Başkan Kazım Şahin düzenlenen törende yaptığı açıklamada kalkınmanın, üretim, kalitenin arttırılması ve üretim sürecinin kontrol altında tutularak ihtisaslaşma ile sağlanabileceğini dile getirdi. Tosya’nın üretim ve ürünlerini pazarlama sürecinde oldukça profesyonel olduğunu dile getiren Başkan Şahin verilen tüm hizmetlerin kalite açısından da önemli ölçüde söz sahibi olduğunu vurguladı. Kalite ödülüne layık görülen Tosyalı esnafı kutlayan Başkan Şahin ilçemizin adının tüm sektörlerde duyulması gerektiğini kaydetti.
Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2013, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER