BAŞKAN MÜJDEYİ VERDİ ''TESTLERİ BAŞARI İLE GEÇTİ''

banner294

BAŞKAN MÜJDEYİ VERDİ ''TESTLERİ BAŞARI İLE GEÇTİ''

buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, devam eden projeleri yerinde incelemeler yaptı. Çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Kavaklıgil, özellikle çok önem verdiği içme suyu arıtma tesisinin test aşamalarını başarıyla tamamlandığını söyledi.

Diğer projelerde çalışmaların devam ettiğine dikkat çeken Kavakgil, İlçenin çeşitli noktalarında devam eden yatırımların ve projelerin hızlıca yükseldiğini ve açılış töreninin yıl içinde yapılacağını söyledi.

İncelemelerin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil; “Güzel Tosya’mıza eşsiz bir kimlik kazandırmak, şehrimizdeki tüm gönül dostlarımızın isteklerine cevap vermek ve 7’den 70’e her kesimin refah düzeyini artırmak adına sizlerle birlikte şekillendirdiğimiz projelerimiz hızlıca yükseliyor.

Çok uzun süreden beri şehrimizin en önemli ihtiyaçları arasında yer alan içme suyu arıtma tesisimiz test aşamalarını başarıyla tamamladı.

Bununla birlikte yine ilçemize ticari anlamda büyük katkılar sağlayacak olan Oto Galericiler Sitesi ve Şehirlerarası Otogar binamız ise tamamlanırken inşallah yıl içerisinde yine sizlerle birlikte hizmete açılış törenini gerçekleştireceğiz.

Tosya’nın bölge pazarı olması noktasında son derece önemli yatırımlardan bir tanesi de Modern Mezbaha ve Hayvan pazarımız. Sosyal tesisle birlikte tam bir kompleks olarak inşa edilen projemizin bir bölümü kaba inşaat aşamasında diğer kısmında ise çelik konstrüksiyon işlemleri tamamlandı. İnşallah Kurban Bayramı na Mezbaha ne bölümünü faaliyete geçireceğiz’’ dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
topçu binbaşı fuat
topçu binbaşı fuat - 2 ay Önce

Beşevler ve diğer atıl vaziyette kullanılmayan kentsel dönüşüme girecek konutlara da bir el etsanız iyi olmaz mı?kentsel dönüşüm artık vazgeçilmez konulardan sayın başkan...

Tosya için
Tosya için - 2 ay Önce

Sn.Baskan Tosyayi sosyal bir ilçeye cevirmenizi bekliyoruz..Hıdırlık projesi Ucoluklar projesini sabırsızlıkla bekliyoruz.Tosya doğası olarak güzel bir yer ama bu doğayı kullanamayan da bir yer.Dipsizgol hayal kapalı yeşil göl atıl bir şekilde Kösen çayırı hizmet görmemiş merkeze çok yakın mesire alanı olarak kiralanabilir bu şekilde yapilan hizmetlerde korunmuş olur tıpkı kadincayiri gibi..

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 2 ay Önce

Değerli başkanım Tosyamiza değerler kazandiriyorsunuz emeğinize yüreğinize sağlık Tosya yeni suluca mahallesinden selam olsun

abullah
abullah - 2 ay Önce

deprem bölgesinde bile mobil arıtma cihazlar olsun hızlı birşekilde kuruldu deprem yerlerinin içme şebeleri hızlı yapılırken bizimki neden yavaş yapılıyor.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307