Başkan Kazım Şahin Tosya hakkında'' Tezvirat'' Üretenlere Sordu

banner294

Başkan Kazım Şahin Tosya hakkında'' Tezvirat'' Üretenlere Sordu


buraya tıklayınız

Kastamonu Üniversitesi’nin akademik yılı etkinlikleri için Kastamonu’ya gelen Kamu Baş Denetçisi Şeref Malkoç’un ilk durağı Tosya oldu. Belediye Başkanı Kazım Şahin’i makamında ziyaret eden Malkoç Tosya hakkında Başkan Şahin’den bilgi aldı.

Başkan Kazım Şahin ziyaret sonrası gazetecilere yaptığı değerlendirmede '' Sayın Kamu Baş Denetçisi Şeref Malkoç bey kısa sürede olsa ilçemizi ziyaret ederek bizlerden Tosya hakkında bilgi aldı. Belediye olarak ilçede yapılan hizmetleri ve Tosya ekonomisi hakkında bilgilendirmede bulunduk. Kamu Baş Denetçisi Şeref Malkoç bey ilçemizden memnun olrak ayrıldı. Arkadaşlar Tosya her alanda çağ atlayarak emin adımlarla yoluna devam ediyor. Son zamanlara şahsi veya siyasi ihtiraslarlar Tosya dışından ''Tezvirat'' üretenler var. Bizler bu yapılanların haksız ve yanlış olduğuna inanıyor ve yolumuza ,hizmetlermize devam ediyoruz''dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2017, 22:51

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
ASİLTÜRK
ASİLTÜRK - 5 yıl Önce

YOLUN AÇIK RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN BAŞKAN.... VARLIGIN DAİM OLSUN..

Tosya için ne yapılabilir...
Tosya için ne yapılabilir... - 5 yıl Önce

Bütün yollara o kadar kötü ki anlatamam bir yolun her yolu yama olamaz..ayrıca osmanlı parkı bu ilçenin prestiji olan bir yer sıfırdan yeni modern sekilde yapılabilirdi..carsidaki avantajı karsisina yaptiginiz ve inşaat halinde kalan kulübe hiç yakışmıyor tamamlanıp faaliyete geçirmesi cokta zor olmasa gerek...ayrıca o dediğim kulübeden yukarı tadım dondurmaya kadar uzanan yolun ortasından geçen parkta artık miadını doldurdu..o sokak lambalarıilaçtan önce kaldı o parkın yeni projeyle modern hale geitirlip tosyanin guzellestirilmeis gerek...ayrıca üç oluklar kendi haline kalmış vaziyette hıdirlik ta daha kötü vaziyette bu kadar çok kapasitesi olan bir ilçenin etrafındaki guzellikleri degerlendirilememesi ne kadar kötü...bunları eleştirmek için değil tosyayi nasıl prestijli bir ilçe haline getirebilirz diye düşündüm ...insan tosyaya geldiğinde ne kadar modern bir yer demek istiyor...saygılarımla. .

Osman
Osman - 5 yıl Önce

Verdiğin hizmetlere bak Osmanlı parkının yan yoluna

Admin
Admin - 5 yıl Önce

Yazdıklarımızı neden paylaşıyorsun! !!

ali
ali - 5 yıl Önce

Tosya dan Hiç Bir Şey Olmazzz . Gençlik ve Spor Bakanlığına 10. Üzerinde Talebim Oldu Farklı Yatırımlarla Adamlar En Sonunda İLalah Dedi Taleplerinizin Tosya İlçe Heyeti Kastamonu Bildirmesi Kastamonu Gençlik Spor Bakanlığıda Ankaraya Bildirilerek Yapılacağı Ve 2016 -2017 Senesinden İtibaren Tosya Heyeti sİyasetçileri adı hiç bir talepbi bulunmadığınıda yazdılar. en basittinden kapalı yüzme havuzu atletizm pistine grek yok

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307