Başkan Kazım Şahin ''Sümüklü Hain yüzünden bu sene iptal ettik''

Tosya Belediyesi’nin bu yıl 21-23 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan Anadolunun kırıkpınarı Güreş etkinliğinin iptal edildiği bildirildi.

Başkan Kazım Şahin ''Sümüklü Hain yüzünden bu sene iptal ettik''
banner278
Tosya Belediyesi’nin bu yıl 21-23 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan Anadolunun kırkpınarı Güreş etkinliğinin iptal edildiği bildirildi.

Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, 15 Temmuz 2016 Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından yapılan darbe girişimi ve ardından yaşanan olaylar doğrultusunda bu yıl 21-23 Ağustos tarihleri arasında yapılacak festival etkinliklerini iptal ettiklerini ifade etti.

Başkan Şahin, Cumhuriyet meydanında yapılan Demokrasi nöbetinde yaptığı açıklamada  “ Bildiğiniz gibi 15 Temmuz da bu FETÖ terör örgütünün elebaşısı sümüklü Hain Fetö tarafından vatanımıza ve milletimize karşı bir darbe girişiminde bulunuldu. Tosyalı vatandaşlarımız bizler vede sizler bu darbe girişimine karşı demokrasi nöbetimize aralıksız devam ettik. Bu süreç içinde 21-23 Ağustos tarihinde yapmayı planladığımız Anadolunun Kırkpınarı Tosya Güreşlerini bu sene iptal ediyoruz.Ancak Her yıl olduğu gibi Sünnet şölenimiz yapılacak.Kayıt olan çocuklarımız sünnet olacak” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 08:16

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif