Başkan Kazım Şahin Marangozlar Odası Toplantısında konuştu

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA)- Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Marangozlar Odasının düzenlemiş olduğu bir toplantıya katılan Belediye Başkanı Kazım Şahin yaptığı konuşmada önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Kazım Şahin Marangozlar Odası yönetimi tarafından organize edilen toplantıda ‘’ Kentsel dönüşüm Tosya için şart ve elzem. Benim ömrüm yeter, yetmez ama inşallah sizin sağlıklı uzun ömrünüz olur konuşursunuz. Kazım Şahin diye bir Deli Dumrul vardı bunları dediydi 20 sene sonra bunlar gerçekleşti. Bu eninde sonunda, siz isteseniz de istemezseniz de bu gerçekleşecek. Çünkü Tosya birinci derecede Deprem Kuşağı Televizyonlar da çok profesörler konuşuyor siz bırakın Düzce’yi, Kaynaşlı’yı ve Kocaeli’yi ve İstanbul’u siz asıl Tosya’ya bakın Tosya’ya diyen profesörleri dinledim. Bunların bir bildiği var. Onun için siz halen aşağı zorluyorsunuz’’dedi

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
cnk
cnk - 5 yıl Önce

başkan bu konuda haklı..tosya üzerine çalışma yapmış bir hocanın tosya fay hattına doğru koşuyor dediğini biliyorum...

mehmet ali
mehmet ali - 5 yıl Önce

başkan doğru söylüyor.az kaldı devreze dayanacak tosya.....

Salim KAYNAR
Salim KAYNAR - 5 yıl Önce

DEPREM
Tarla ve bağ olarak kullanılan alanlar şimdi mesken oldu, ev oldu, iş yeri oldu. Nüfusun büyük bir kısmı o bölgede. Şehrin planlayıcıları, imara açanlar İNŞAAALLAH deprem gerçeğini bilerek çalışmalarını yapmışlardır. İnşaat ve ruhsat izinlerini ona göre vermişlerdir.. !!!!!!!!!!

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307