BAŞKAN KAZIM ŞAHİN'İN KAFASINDA AMPUL YANDI

Tosya Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarında Başkan Kazım Şahin'in kafasında Ampul yandı

Tosya Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde yapılan TUBİTAK Bilim Fuarı açılışına Kaymakam Vekili Taşköprü Kaymakamı Zafer Coşkun, Garnizon Komutanı J. Yzb. Sefer Sezer, Belediye Başkanı Kazım Şahin, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Zalim, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Öğrencilerin hazırladığı projeleri tek tek ziyaret eden Kaymakam Vekili Taşköprü Kaymakamı Zafer Çoşkun ve Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin Tosya Pirinci projesinde yaşanan tartışma sonrası ''Kaplosuz Ampul'' projesinde tekrar karşı karşıya geldiler.

Projesini anlatatn öğrenci kaplosuz ampulun nasıl yandığını tarif etmek için ampulü başkan Şahin'in başında yakmak istedi.Yaptığı deney sonrası Başkan Şahin'in başında ampul yakan öğrenciye ilk tepkiyi yine Belediye başkanı şahin gösterdi ve ''Siz şimdi başkanın kafasında ampuller yandı dersiniz'' dedi.
 Taşköprü Kaymakamı Zafer Çoşkun pirinc standında başkanın yapmış olduğu Tosya Pirinci çıkış ile susmak zorunda kalan kaymakam ampul olayını fırsat bilerek ''Başkanın kafasında ampul yandı fakat rengi sarı olsa idi daha uygun olurdu''dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2016, 00:40

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
sibel tosyalı
sibel tosyalı - 6 yıl Önce

Herşeyden önce genetiği bozulmamış yerli tohum olma özelliğine sahip..besin değeri ve lif oranı daha diğer pirinç çeşitlerine göre daha yüksek...Su çekme oranı yüksek olduğu için piştikten sonra ki miktar diğer pirinçlere göre fazla..Oldukca da çok LEZZETLİ...

SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif