Başkan Kavaklıgil '' Lojistik Tesislerinde gerekli Düzenlemeler Yapılacak''

banner294

Başkan Kavaklıgil '' Lojistik Tesislerinde gerekli Düzenlemeler Yapılacak''
banner278

Belediyeye ait birimleri göreve geldiği günden bu yana sık sık ziyaret ederek iş geliştirmeye dayalı toplantılar yapan Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Tosya Belediyesi lojistik tesislerini ve alt ünitelerini ziyaret etti.

Lojistik tesisler içinde bulunan araç bakım ve onarım ünitesinde birim sorumlularından bilgi alan Başkan Kavaklıgil, araç bakımı ve onarımı konusunda tüm ihtiyaca birim tarafından cevap verilebilmesi için gerekli düzenlemelerin yapılacağını dile getirdi. Beton parke üretim aşamalarının yanı sıra kent merkezinde parkeye duyulan ihtiyacı dile getiren Başkan Kavaklıgil, üst yapı konusunda parke yol ağıyla beraber asfaltlama çalışmalarının daha geniş bir alanı kapsayacağını vurguladı.

Özellikle şehir giriş ve çıkışlarını acil olarak ele aldıklarını belirten Başkan Kavaklıgil Atatürk Caddesi Eceoğlu mevkiinde yürütülen çalışmaların önemine değinerek bağ yollarında da gerekli bakımın yine lojistik tesisler vasıtasıyla yapılacağını dile getirdi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dursun saman
Dursun saman - 3 yıl Önce

Başkanım bahçelievler mah. Selakiri sokak ta bulunan evimize yapraklı kavşak yapımında çekilen duvar sebebiyle şehir merkezine yolumuz kapanmıştır, merkeze gitmek için anayol dan bariyerlerden atlayarak geçmek zorundayız olası bir kaza olmadan ve kavşak bitmeden alt geçit yapılması için yardımlarınızı bekliyoruz...

Bağımsız
Bağımsız - 3 yıl Önce

Parke kilittaşı tamirat işleri güzel bir şekilde yapılıyor. Hızlı ve sokak atlamadan yapıyorlar bu şekilde planlı programlı yapılırsa işler yürür. Gerçekten çok çok teşekkürler.Genç başkanımız takip olursa herşey inşAllah yolunda gider. Önemli olan ekip ve düzenli çalışmadır. Başarılarınızın devamını dilerim.

SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298