Bakan Faruk Özlü Tosya'da Sanayiclerle bir araya geldi (VİDEO HABER )

banner315

Bakan Faruk Özlü Tosya'da Sanayiclerle bir araya geldi

banner322

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesini ziyaret eden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, "16 Nisan'dan sonraki yeni sistemde devlet kendine çeki düzen verecek" dedi.

 Bakan Faruk Özlü, Tosya'daki sanayicilerle bir ar bir araya geldiği toplantıda Türkiye 16 Nisan'da yeni bir sisteme geçtiğini söyleyerek, "Bu sistemle önce devlet kendine çekidüzen verecek. Sivil toplum kuruluşları, sanayici, ihracatçı yeni sisteme göre kendini revize edecek. Bu sistem daha fazla çalışmayı daha fazla üretmeyi, daha fazla büyümeyi ve bunun sonunda güçlü olmayı öngörüyor" dedi.

 ‘’ YENİ DÖNEM YENİ BİR AÇILIM DÖNEMİ OLACAK’’

Bakan Özlü ‘’ AK Parti kadroları bu güne kadar çok sayıda reform gerçekleştir. Bu yeni dönemi yeni bir açılım dönemi olarak tanımlıyoruz. Bu açılımın 3 tane ana parametresi var. Birinci parametre Demokrasi, ikincisi değişim aslında Türkiye 16 Nisanda değişimle adeta bir inovasyon dönemine geçti ve üçüncü olarak reformdur, bizler reformlara devam edeceğiz’’ dedi.

‘’ AK PARTİ YAPTIĞI HİZMETLERDE DOĞU-BATI AYRIMI YAPMADI’’

  Bakan Özlü " AK Parti İktidarı döneminde Türkiye'de yaşayan herkes için sosyal ve siyasal hayatta yenilikler yaptık. Bunu herkes için yaptık. Bizim en büyük farkımız Türkiye'nin her bölgesine hitap eden reform ve hizmetler yaptık. AK Parti, Türkiye'nin birliği ve bütünlüğünün teminatı olan bir siyasi parti" dedi.

 Bakan Özlü konuşmasının sonunda Tosyalı sanayicilere Teşekkür ederek bakanlık olarak sanayicimizin her zaman yanındayız. İstediğiniz zaman gelip sorunlarınızı bize anlatabilirsiniz kapımızı her zaman sanayicilerimize açıktır dedikten sonra Tosyalı sanayicilerle hatıra fotoğrafı çektirerek ilçeden ayrıldı.

  (SDA-
Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2017, 12:24

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
tuymuna
tuymuna - 6 yıl Önce

şöyle habere bi bakdım bakan bey Tosya'ya gelmiş teşrif itmiş hoşgelmiş misafirin başımızın üsdünde yiri va. Torbasuz abdal diyi bi laf vadu Tosyalı iyi bilü açuklamıya bek hacet yok. Bakan bey Tosya üçün ne vaad itdi bilim sanayi teknoloji adına tosyada ne gibi reformla yapılacak. Tosya bi silikon vadisi eküncük bi wall street olacak mı? Bu haber sitesi bi news week olacak mı? Tosyadaki muhasebecile moodys olacak mı? TOSYIYA bilim adına ne zaman bi fakülte açacööz ne zaman memleketde profesörle cirit atacak mesele bu. Ağnaşılan bakan bey gelmiş gönülleri fethitmiş amma bek bi ışık yakmamış. öcük avucuma duz döküyün baylı tansiyonum şiyitdi.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307