Anadolu Gençlik Derneği Tosya Şubesinin Açılışı Yapıldı

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Genel Merkezi Ankara’da olan Anadolu Gençlik Derneği’nin Tosya Şubesi, 24 Aralık Cumartesi günü düzenlenen törenle faaliyete geçti.

Anadolu Gençlik Derneği Tosya Şubesi’nin açılış töreni Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından açılış konuşmasıyla başladı.Programa Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Kılıç ve Abdulvahap Mete, MHP İlçe Başkanı Suat Bazlamaçcı ve Sivil Toplum dernek başkanları ile vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını Anadolu Gençlik Derneği Tosya İlçe Başkanı Ahmet Hızlı’nın selamlama konuşmasının ardından Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Kılıç ve Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkan Yardımcısı Abdulvahab Mete Dernek kuruluş ve amaçları hakkında konuşma yaptılar.

Anadolu Gençlik Derneği Tosya şubesinin açılış programı din görevlisi  Mahmut Saykıl hocanın duasının ardından yemek ikramı ile son buldu.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muzaffer Karakoç
Muzaffer Karakoç - 6 ay Önce

Esselamu aleyküm HAK davasına gönül vermiş DAVA arkadaşlarımla
Gençlerimiz için neler yapabiliriz derdiyle derlenen bu derneğimiz bu güne kadar olduğu gibi bundan
sonrada ülkemize ve İSLAM alemine yön veren değerler yetiştirmeye siz değerli halkımızin duaları ve desteğiyle MEVLAMİZİN yardımıyla
Devam edecek İNŞALLAH VESSELAM

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307