Alanya Müftüsü Tosya'ya Gelecekmi ?

Diyanet işleri Başkanlığı tarafından Temmuz 2011 tarihinde yapılan İl ve İlçeler Müftü Ataması Kararnamesinin yayınlanması ile birlikte İlçemizde yaklaşık 6 yıldır İlçe Müftülüğü görevini yerine getiren ve Hikmet Yazıcı Bursa Karacabey İlçe Müftülüğüne atandı.

Alanya Müftüsü Tosya'ya Gelecekmi ?
banner278

buraya tıklayınız

Aynı Atama Kararnamesinde ise Alanya Müftüsü Sayın Ahmet Hamdi BAŞPINAR  Alanya müftülüğünde Tosya Müftülüğüne atandı.Atama kararnamesinin Diyanet işleri Başkanlığı Personel atama dairesinden Diyanet İşleri Başkanlığı başkanlık makamına gönderilmesi ile birlikte Tosya Müftüsü Hikmet Yazıcı Kasım 2011 tarihinde ilçemizden ayrılarak Karacabey Müftülüğünde yeni görevine başladı.

www.tosyahaberleri.com araştırmacı haber sitesi sorumluluğu ile ilk önce Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı Personel atama dairesinden Tosya İlçe Müftülüğüne Alanya Müftüsü A.Hamdi Başpınar’ın ataması ile ilgili bilgi talebinde bulundu ve gelen bilgi doğrultusunda Alanya Müftüsünün Tosya Müftülüğüne tayin edildiğini öğrendi.

İlçe Müftüleri ataması sürecinde Tosya İlçe Müftülüğüne geçici olarak vekaleten Muhsin Özdemir vekalet etti.Ramazan ayının yaklaştığı son  günlerde yazılı basında çıkan ‘’ Müftüsüz Müftülük ‘’ haberi ile birlikte ilçemizde Tosya ilçesine Müftü ne zaman gelecek sorusu ve Alanya Müftüsü Ahmet Hamdi Başpınar acaba Ramazan ayında ilçemizde göreve başlayacak mı diye sorulmaya başlandı.

Her zaman halkımızın sesi olan www.tosyahaberleri .com haber sitemiz Alanya Müftüsü Ahmet Hamdi Başpınar’a görüşerek merakla beklenen o soruyu sordu

Tosya’ya Gelecek misiniz ?

Alanya Müftüsü Ahmet Hamdi Başpınar verdiği cevapta ‘’Kendisinin Şu an Alanya Müftüsü olarak görev yaptığını Tosya ilçe müftülüğü konusunda kendisine tebliğ edilen herhangi bir yazının  olmadığını ve şu an için Alanya Müftüsü olarak görev yaptığını  söyleyerek  Tosya’ya gelmesinin Mümkün olmadığı söyledi.

www.tosyahaberleri.com  Alanya Müftüsü Ahmet Başpınar’a Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Atamasının Tosya’ya yapıldığı hatırlatıldığında verdiği cevapta Kendisine Diyanet işleri başkanlığı tarafından Tosya İlçe Müftülüğüne tayini ile ilgili bir atama kararının gelmediğini söyleyerek Başkanlık makamının tasavvuru altında olan bir konuda fazla açıklama yapamayacağını söyleyerek eğer ki Tosya için böyle bir görevlendirme de olursa seve seve geleceğini söyledi.

Müftü Ahmet Hamdi Swinger Seks Hikayeleri Başpınar son olarak www.tosyahaberleri.com haber sitesine teşekkür ederek Tüm Tosya halkına sevgi ve saygılarını gönderdi.

Sedat Ağacıkoğlu (Habertürk-Tosya)

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2012, 17:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail bektaş
ismail bektaş - 9 yıl Önce

siz yinede A..P tulum oy verin 6 aydır müftüsüz bıraktılar yakında askerlik şubesinide kapatırlar tosyalılar bir tepki gösteremezler cünkü bizler devlete sadık insanlarız

ahmet
ahmet - 9 yıl Önce

siyaset adına önceki müftünün tayini için uğraşanlara hakkımızı helal etmiyoruz

...
... - 9 yıl Önce

bence gelmesin artık bu saatten sonra

SIRADAKİ HABER