AK Parti Tosya İlçe Teşkilatından Milli Dayanışma Kampanyasına Destek

banner294

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

AK Parti Tosya İlçe Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına 400 adet gıda paketi ile destek verdi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyasına AK Parti Tosya İlçe Teşkilatı 400 adet gıda paketi hazırlayarak destek verdi. Hazırlanan gıda paketleri, törenle AK Parti Tosya İlçe Teşkilatı tarafından yetkililere teslim edildi.
AK Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Corcor, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Milli Dayanışma Kampanyasına destek vermek amacıyla yardım kampanyası başlattıklarını söyledi. Hayırseverlerinde destek olduğu kampanyada ihtiyaç sahipleri için toplam 400 adet gıda paketi hazırlandığını belirten Başkan Corcor, ilk olarak 200 adet gıda paketini hazırlayarak yekililere teslim ettiklerini kaydetti.
 Başkan Mustafa Corcor, “İçinde bulunduğumuz zaman dilimi, milli birlik ve bütünlüğümüzün en zirve noktada bulunması gerektiği gerçeğinden hareketle bu milletin fertleri olarak üstümüze düşen görevleri hassasiyetle yerine getirmek asli görevimizdir. Bunun en güzel örneğini devlet yönetimimizin aylardır ihtiyaç duyulan tüm alanlarda olabilecek çalışmaları hayata geçirme gayreti içinde olduğunu takdirle takip ediyor ve ülkemizin bu gücün varlığından sevinç ve gurur duyuyoruz. AK Parti İlçe Teşkilatı olarak bizde ‘çorbada tuzumuz olsun’ kabilinden ilçemizdeki 65 yaş üstü ve kronik hastalığı olan hemşehrilerimize maddi destek adına şu an için ilk etapta sağladığımız 400 kadar gıda destek kolisini, yıllardan beri sosyal yardım dağıtımında profesyonellik kazanmış olan İlçemiz Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına teslim ediyoruz. Önümüzdeki zaman diliminde de bu tür yardımlarımızı peyderpey devam ettirmeye gayret ve azmi içinde olma niyet ve kararlılığımızı bu vesile ile ifade etmek isterim” şeklinde konuştu.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gören goz
Gören goz - 2 yıl Önce

Cebini düşünen değil çevresini düşünen başkan ..anlayan anladı zaten?

serdar
serdar - 2 yıl Önce

NERDE VOLKAN KAVAKLIGİL. TABİİ KOLTUK GARANTİ. MASKE TAKMAZ. HAVASI DESEN YANINDAN BİLE GEÇİLMİYOR.

Halef
Halef - 2 yıl Önce

Mustafa Abimiz Çok iyi bir insandır Severiz kendisini

Ahmet Bayar
Ahmet Bayar - 2 yıl Önce

Adalet Kalkınma Partisi İlçe Başkanı ve Yönetimini ve Hayır sahiplerini kutluyorum

Duyarlı olun
Duyarlı olun - 2 yıl Önce

Bu kadar yardim paketi tabiki ihtiyacı olana değil ihtiyacı olmayıp partilerden tanıdığı olana verilir muhtara soruyorum bizede varmı diye daha muhtarın haberi yok kaymakamlık yardımı ile hayatta durmaya çalışırken bize destek yok köstek var

Adnan özdaş
Adnan özdaş - 2 yıl Önce

Biz birşey görmedik

Küçük esnaf
Küçük esnaf - 2 yıl Önce

Sayın başkanın ve ekibinin yaptığı hayırdan Allah razı olsun lakin bu yapılan hayır paketlerini kendi ekibinden olan market sahibinden değilde diğer kucuk esnaftan da alıp dağıtsaydı makbule geçerdi bu zor günlerde kucuk esnaf can çekişiyor en azından bi yarasını kapatırdı zengini zengin etmek rant saglattirmak size yakısmamış

Daha kucuk esnaf
Daha kucuk esnaf @Küçük esnaf - 2 yıl Önce

Kendi ekibinden dedigin adam o mallari duyduguma gore maliyetine vermis ustune birde kendisi yardimda bulunmus. Senden niye almadilar. Sen o fiyatlara zarar edersin o yuzden almamislardir.

Dikkat edin
Dikkat edin - 2 yıl Önce

Mahalle muhtarı ile konuştum bu yardım dükkanı kapanan esnaflara yapılıyormuş biz insan değiliz nerde ilgi alaka ya haberi duzeltin esnafa yardim ediliyor aç halka yapilmiyor bekliyoruz hala bekle bakalim


SIRADAKİ HABER

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif

banner298