AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANLIĞINDA MHP GENEL BAŞKANI YARDIMCISI ÖNEMLİ AÇIKLAMA

banner315

banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU

KASTAMONU (İHA) –Kastamonu’nun Tosya ilçesinde 25-28 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 23.Uluslararası Tosya Kültür ve Pirinç Festivali açılışına katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadi Durmaz AK Parti İlçe Başkanlığına yaptığı ziyarette önemli açıklamalarda bulundu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Sorumlusu Sadi Durmaz AK Parti ilçe başkanlığına yaptığı ziyarette İHA’ya önemli açıklamalarda bulundu. Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ve AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik’in de bulunduğu açıklamada Sadi Durmaz ‘’Biz bugün 23.Tosya Kültür ve Pirinç Festivaline katılmak için geldik. Eksik olmasınlar AK Parti Milletvekilimiz ve İl ve ilçe başkanları bizlere çok yakın ilgi gösterdiler. Bugün hem AK Parti ilçe teşkilatını hem de MHP ilçe teşkilatını ziyaret ederek güncel konulara ilişkin değerlendirmeler yaptık. Gördük ki teşkilatlarımız yapılacak seçime hazırlar. Son derece güçlü bir uyum var. Cenabı Allah’ımızın izni ve ilahi yeti ile Cumhurbaşkanımızı bugüne kadar en yüksek oy ile seçtirecek olan potansiyelimizi gördük. Bunu gittiğimiz her yerde ve Tosya’da gördük. Kaldı ki karşı tarafın daha adayı bile yok. Diğer taraftan milletvekili seçimlerinde Cumhur ittifakı olarak en yüksel oyu alacağımıza inancımız tam. Hükümetimizin ve Belediyelerimizin çalışmaları son derece iyi ve başarılı. Hükümetimiz son dönemde çiftçimize desteğini tam olarak göstermiştir. Bu kutlu yürüyüş ne yaparlarsa yapsınlar Biden çetesi bu bizim kutlu yürüyüşümüzü kesemeyecek. Biz hedeflerimize emin adımlarla gidiyoruz’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2022, 14:49

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhafazakâr Seçmen
Muhafazakâr Seçmen - 1 yıl Önce

Bu kutlu yürüyüşteki bir takım kişilerle ilgili olarak sedat peker'in söylediği sözler, yaptığı açıklamalar, videolar yalan mı yoksa gerçek mi? Bu videolar ve söylenenler inanın kafama çok iş veriyor. Söylenenlerle ilgili bir açıklama yapanda yok. Acaba doğru mu?

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307