AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANLIĞI TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI

banner294

AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANLIĞI TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI
banner278
banner303

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

AK Parti Tosya Kadın Kolları İlçe Başkanlığı Sosya medya hesabında yaptığı paylaşımda ilçe merkezinden geçen Kuru Çayın betonlanması ve temizlenmesi konusunda Kastamonu Valisi Avni Çakır,Milletvekili Metin Çelik,İl Başkanı Doğan Ünlü ve DSİ 23.Bölge müdürüne Tosya adına Teşekkür mesajı paylaşımında bulundu.

Yapılan paylaşımda İlçe İdarecileri ve Belediyesinin adının olmaması sadece ''emeği geçenlere'' diyerek ifade edilmesi sonrasında akıllara '' TOSYA BELEDİYESİ '' bu projenin neresinde sorusunu akıllara getiriyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2021, 22:29

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deli Çayı
Deli Çayı - 12 ay Önce

Kazım Şahin’den boşanan ilçe başkanlığına Kazım Şahin tekrar atandiğı sürecedaha çok paylaşım yaparlar. Kazım Şahin’in piyonu olmayı bırakın artık. !

Serdar
Serdar - 12 ay Önce

Yine boş bi AKP paylaşımı, her zaman olduğu gibi.. Herşeyi kendileri yapmış gibi göstermekte üstlerine yoktur. Aldığı nefese vergi ödeyen vatandaş yaptırmıştır gerisi sadece aracı olur

samsa
samsa - 12 ay Önce

tosya belediye başkanı, müteahhit çalışırken iş makineleri başına giderek bol bol fotoğraf çekinerek işini tamamlamıştır.

T. Türkmen
T. Türkmen - 12 ay Önce

iş bittikten sonra yapılan işe ortaya çıkıp teşekkür etmek yerine, çalışmalar yapilirken işin başında sosyal medyada destek paylaşımları yapsalardı belediyenin bu işin neresinde olduklarını görürlerdi.

T.Türkmen
T.Türkmen - 12 ay Önce

Tosya Belediyesi bu işin neresinde diye soran olur mu pek bilmemde soran olursa da; https://www.tosyahaberleri.com/guncel/tosya-deli-deresi-islah-calismasi-basladi-h9441.html işte burada bak. okumayanlara tekrardan duyrulur...

Mehmet demirci
Mehmet demirci - 12 ay Önce

Memlekette hizmet etmekten çok fotoğraf çekinmeyi seven o kadar çok insan var ki...hepsi yukarda...körler sağirlar birbirini ağırlar...

Mehmet Yakman
Mehmet Yakman - 12 ay Önce

Tosya Belediye başkanı İSLAM DİNİMDE ACİKLANDİGİ VE UYGULANDİGİ UZERE SAG ELİN VERDİGİNİ SOL EL BİLMEYECEK PİRENSİBİNİ BENİMSE YİP O PİRENSİPLE YOLA CİKMİSTİR SİZ AK PARTİ OLARAK HEP REKLAM BİRİNE Bİ HAYİR YAPARSİNİZ BUNU HERKESE DUYURURSUNUZ SİZLERİN YAPTİGİ BU TUR YAYİNLAR YAPTİGİNİZ İSLERİ SONUNA KADAR YAYİNLAMA CABANİZ ALLAH RİZASİ DEGİL REKLAMDİR MİLLETE AK PARTİ OLARAK YARDİMDA BULUNURSUNUZ O YARDİM ETTİGİNİZ VATANDASİ KAMERALARİN ONUNDE RENCİDE EDERSİNİZ GUZEL ULKEM UYANDİ ARTİK AKP BİTTİ BU İS GOKTEN SİZE VAHİY GELSE DİNİMİ İNANCİMİ DEGİSTİRİRİM

Güzel İlçem
Güzel İlçem - 12 ay Önce

İlçe teşkilatının teşekkür mesajı yayınlamaları güzel olmuş. Ancak kendilerine sedat p. videolarını izlemelerini ve haberlerini okumalarını tavsiye ederim.


SIRADAKİ HABER

banner291

banner298