AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI TOSYA-KASTAMONU YOLU DOSYASINI ULAŞTIRMA BAKANINA VERDİ

AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI TOSYA-KASTAMONU YOLU DOSYASINI ULAŞTIRMA BAKANINA VERDİ
banner278

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu

Tosya ilçesinin öncelikli sorunu haline gelen Tosya Kastamonu Yolu’nun çözüme kavuşturulması için dosya hazırlayan Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Corcor, dosyayı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na sundu.

Çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Kastamonu’ya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kastamonu-Çankırı Karayolu Kırık Barajı Varyant Yolu’nda incelemelerde bulundu. İncelemelerin ardından Kastamonu Valisi Avni Çakır’ı makamında ziyaret etti. Vali Çakır’dan brifing alan Bakan Karaismailoğlu, daha sonra Ak Parti Kastamonu İl Başkanlığını ziyaret etti.

İl Başkanlığı ziyaretinde Bakan Adil Karailsmailoğlu ile görüşen Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Corcor, Tosya –Kastamonu Yolu’na ilişkin hazırladığı dosyayı takdim etti.  Gösterdikleri ilgiden dolayı Bakan Karaismailoğlu’na teşekkür eden Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Mustafa Corcor yaptığı açıklamada;  “Sayın bakanımıza sunduğumuz dosyamız ile hediye takdimi yaptık.

Tosya- Kastamonu Yolu için bakanlık ve karayolları bölge müdürlüğü ile gerekli fizibilite çalışması yapılıp Tosya’mızın yıllardır süren bu sorununu çözüme kavuşturmak için gerekli çalışmaların başlatılması talimatını verdi. Yaparsa Ak Parti yapar düsturu ile Tosya’mıza hizmetlere devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Ali Er
Mehmet Ali Er - 8 ay Önce

Belediye başkanı dururken yönetmeyen partinin ilçe başkanı proje veriyor. Hey gidi ülkem hey.

Vatandaş
Vatandaş @Mehmet Ali Er - 8 ay Önce

Ne fark eder ki isimler.Amaç bir. iki tarafta hedef birliği ile anlatmaya çalışmış sorunu.Ayrıca Ak Partili il ve içe başkanlarının siyasetteki yeri belediye başkanlarından önde geliyor.Etki ve yetkisi daha fazla sanki:)

Mehmet1964
Mehmet1964 @Mehmet Ali Er - 8 ay Önce

Seni şakacı Seni... ya şaka yapıyorsun yada çok cahilsin. iktidar partisinin ilçe başkanı ilgilenir tabiki bu işlerle. Yalniz ilçe baskani Kendini Tosyada yeni türeyen yüksek istişare kurulları olan :)))) derneklerden korusun. Yoksa yolu onlar yaptırır. Onlarda ayri komedi herkes rol çalma derdinde Hakikat olan Ak partidir

Tosyalı
Tosyalı - 8 ay Önce

Sağa sola ona buna senelerdir dosyayı vereli dosya eskidi sarardı soldu siyah beyaza döndü. (Not: isteyenlerden ziyade Bakan ne cevap verdi ne dedi keşke onu haber yapsaydınız. Onu bilseydik.)

Mehmet k
Mehmet k - 8 ay Önce

Vatan için bir çivi cakan kişiye her kim olursa olsun Allah razı olsun denir kardeşim

SIRADAKİ HABER