AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI TÖRENDE GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

banner315

banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. Yılı Tosya’daki kutlamaları ilginç anlara sahne oldu.

Tosya Askerlik Şubesi Başkan Vekili Personel Astsubay Kıdemli Çavuş Ersel Yalçınkaya tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma sonrasında program sucusu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama mesajını okudu.

Mesajın okunması ile birlikte AK Parti ilçe başkanı bir anda gözlüklerini çıkararak elindeki mendili ile gözlerini ve gözyaşlarını silmeye başladı. Program sonrası vatandaşlar AK Parti ilçe başkanının gözlerini silmesi olayını kendi aralarında 2 farklı senaryo ile dillendirdi.

1.konuşulan mevzu İlçe Başkanının Cumhurbaşkanına karşı duyduğu sevgi ve saygının 30 Ağustos Zafer Bayramı ile birleşmesi sonucu duygu seli patlaması yaşadığı

2.konuşulan senaryo ise gün içinde yaşanan aşırı sıcaklardan dolayı ilçe başkanın terlediği ve terini silmek için mendili ile gözünü sildiği yönünde.

www.tosyahaberleri.com haber sitesi objektiflerine yansıyan bu görüntü sonrası konuşulan senaryoları okuyucularımızın takdirine ve yorumlarına bırakıyoruz.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 3 hafta Önce

Seçim yaklaşıyor ya göz yaşı da döker camiye de gider

Vatandaş.
Vatandaş. @Tosyalı - 3 hafta Önce

Tosyalı kardeş o işi CHP iyi yapar.

Tosyalı
Tosyalı - 3 hafta Önce

Bu haber biraz acımasızca yapılmış gibi duruyor. Havalar çok sıcak, üstünde ceket var, gözlük kullanıyor belki de rahatsız. Sayın editör tarafsız bir şekilde habercilik anlayışınıza yön vererek yayın üretmenizi temenni ediyorum. Zira burada senaryoluk bir görüntü yok.

vatandaş
vatandaş - 3 hafta Önce

terini silmiştir ne ağlaması

Ziya Akbıyık
Ziya Akbıyık - 3 hafta Önce

Ülkeyi soydular, ekonomi kalmadı, millet aç, bir öğretmen maaşı bir aileye yetmiyor, illa karı koca çalışman gerekiyor. Onlara ağlama ama o işe çanak tutan adama ağla sen

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307