AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI NARKOTİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE ISRARCI

banner294

AK PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI NARKOTİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE ISRARCI

buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişçi ve ilçe teşkilatı Tosya İlçe Emniyet Müdürlüğünde Narkotik Şube Müdürlüğü kurulması yönünde ısrarcı taleplerine ve çalışmalarına hız verdi.

İlk Olarak Ak Parti Tosya İlçe başkanı Hasan Mete Dikişçi ve beraberindeki heyeti 9 Ağustos 2022 tarihinde Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik ve Kom Şube müdürü Erkan Sönmez’i makamında ziyaret ederek Tosya ilçesinin D100 karayolu üzerindeki konumuna ve son günlerde ilçede artan uyuşturucu madde kullanımına dikkat çekerek Tosya İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Narkotik Şube Müdürlüğü kurulması yönünde talepde bulunarak şube müdüründen söz alındı müjdesini sosyal medya üzerinden paylaşmıştı.

Son olarak birkaç gün önce Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişçi ve beraberindeki heyet Kastamonu İl Emniyet Müdürü Kayhan Ay’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileterek İl Emniyet müdüründen Tosya İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Narkotik Şube Müdürlüğü kurulması yönünde taleplerini tekrar gündeme getirerek bu ziyareti sosyla medya hesabından paylaştı.

EDİTÖR HABER ANALİZ

Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişci ilçedeki Uyuşturucu konusundaki hassasiyeti ve özverili çalışması takdirle karşılansada Narkotik Şube Müdürlüğü kurulması yönündeki istek ve taleplerini Tosya İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği kurulması yönünde bir talebe yönelinmesi daha doğru görülmekte.Çünkü Türkiye’de hiçbir ilçede bazı istisnalar hariç olabilir Narkotik Şube Müdürlüğü yok.

Ayrıca Tosya İlçe Emniyet Müdürlüğü personel ihtiyacının olduğu ve Tosya İlçe Emniyet teşkilatının özverili çalışması dikkate alındığında önceliğimiz sorunun çözümü bu yönde olmalıdır.   

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saadettin böyük
Saadettin böyük - 7 ay Önce

Gercekden çok guzel olur simdeden hayırlı olsun görev yapan EGM personeline rabbim Ayana taş degdirmesin

Ömer Malik
Ömer Malik - 7 ay Önce

Ben dedim kaç kere ama bu ilçede geçlerin vakit geçirebilecekleri bir yer yok kızlar okumaya geliyor akşamları fik fik geziyor içiyorlar erkekler ise öyle fik fik

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307