AK PARTİ İL MECLİS ÜYESİNDEN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

banner294

AK PARTİ İL MECLİS ÜYESİNDEN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM
banner278

buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Ak Parti Tosya İl Genel Meclis Üyesi Şerafettin Çiçek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 2022 yılı Köydes yatırımlarında Tosya için ayrılan bütçede yatırım yapılan ve yapılacak projelerin listesini yayınladı.

AK Parti Tosya İl Genel Meclis üyesi Şerafettin Çiçek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın dikkat çeken bir yorum yaparak " Dün biz yaptık, bugün de biz yapacağız. Hizmetlerimizde durmak yok, yola devam " dedi.

İl Genel Meclis üyesi Şerafettin Çiçek’’ 2022 yılı Köydes Bütçesi Tosya ilçesi için 4 milyon 842 bin 165 TL idi Ağustos ayında Hazırlanan Ek bütçe de ilçemize 1 milyon 564 TL aktarılarak 6 milyon 406 bin TL oldu. Köydes bütçesinin ilçemiz köylerinde yatırım için plan dahilinde kullanılacak’’dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yerli tosya
Yerli tosya - 6 ay Önce

Ahh şero ahh paraya çok kafan çalışıyo

İlçe Sever Adam
İlçe Sever Adam - 6 ay Önce

Bu arkadaş ilçede faaliyet gösteren ve başkalarına satılarak devredilen yapı malzemelerinde çalışan arkadaş değil miydi? Geçen dönem mi il genel meclisi üyesi seçilmişti? Ayrıldığı o eski firmada çok başarılarının olduğunu ve her konuda yetenekli biri olduğunu duymuştum. Siyasette de çok başarılı olacağından ilçesini hiç bir menfaat gözetmeksizin seveceğinden eminim. Sayesinde ilçe bu güne kadar görülmemiş hizmetler alır eminim.

Ali Yaman
Ali Yaman - 6 ay Önce

Sa ırım Ortalıca Tosya İn değil. İlk öğretim okulunu yıktınız YAPMADINIZ. Yollar berbat. Kavşak bayramlar da başa bela. Nufus ve secmen sayısında ilk 3 te hizmet sıralaması da isim bile yok.

Mustafa evin
Mustafa evin - 6 ay Önce

Çevlik köyünün parke nereye yapıldı acaba merak ediyorum birde köyün girişini bı asfalt ativerinde seçimlerde yüzünüz olsun oy istemek icin

Muzaffer peker
Muzaffer peker - 6 ay Önce

Demirci mahallesi yaylacik İskilip yolu bağlantısının asfalt yapılmasını yetkililerden istiyoruz

Mazinsever
Mazinsever - 6 ay Önce

Ortalica köyü için hiçbir yatırım yokmu ortalica yine üvey evlat olmus

Mazin sever
Mazin sever - 6 ay Önce

Sayın başkan köyün içinde arabalar zor. Gidiyor bertaraf çöplük içinde tosyanin en kalabalık köylerinden biri burası

Mehmet Eser
Mehmet Eser - 6 ay Önce

Şerafettiiin Suluca köyü niye yooook.


SIRADAKİ HABER

banner291

banner307