AK PARTİ İL BAŞKANINDAN MİLLETVEKİLİ HASAN BALTACI HAKKINDA ÖNEMLİ İDDİALAR

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

 Kastamonu’nun Tosya ilçesinde düzenlenen ‘’Cumhur İttifakı Tosya’da Buluşuyor’’ toplantısında konuşan AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ve İl Başkanı Hikmet Erbilgin hakkında önemli iddialarda bulundu.

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü www.tosyahaberleri.com haber sitesine yaptığı açıklamada’’ 28 Mayıs Pazar günü Cumhur İttifakı olarak sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar rekor bir oy ile seçeceğiz. Tosya her zaman sayın Cumhurbaşkanımıza rekor bir oy ile sahip çıktı. Bunu inşallah Pazar günü yeni bir rekor oy ile taçlandıracak. Biz Tosya’ya güveniyoruz. 14 Mayıs Milletvekilliği seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak 3-0 yapmak istiyorduk. Fakat bu Millet İttifakı adayı Hasan Baltacı ve Dalton kardeşler gibi il ve merkez ilçe başkanları karanlık odalarda bir çok hesap yapıyorlar. Hepsi Rant peşine düşmüş. Bunlar HDP ve terör örğütleri ile birlikte hareket ediyorlar. Allah bunlara fırsat vermesin İl Başkanı Hikmet Erbilgin’in hanımı Hasan Baltacı’ya danışman olmuş. Hiç işe gitmeden bunlar aralarında bölüşüyorlar. İstanbul Büyükşehirden gelen erzak kolilerini ve paraları seçimlerde oy almak için kullandılar. Her türlü fırıldak dönüyor. Hasan Baltacı bir müteahhit buldu Ankara’dan kendisine sponsor oldu. Neye karşılık bu harcamaları yapıyor onu Allah biliyor. Biz Milletimizin yanında durarak 28 Mayıs ta gerekli cevabı vereceğiz’’ dedi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
EsEs
EsEs - 5 gün Önce

Tosyada konuşup milleti tosyaya küstürmeyin iyi kötü hakkımızı savunan var.

Vatandaş
Vatandaş - 5 gün Önce

Sen iktidar partisisin 20 senedir tosya ya yaptıklarızı anlatsana boş lafları bırak.

ALP BOZKURT
ALP BOZKURT - 5 gün Önce

Biriside sorar adam hiç ekonomi eğitimi almayan bilmeyen ve bu ülkedeki şu enflasyona getiren damadını bakan yaptı sen onu mu görüyorsun derler

Tosyalı
Tosyalı - 4 gün Önce

Dinime küfreden Müslüman olsa denir adama. Böylesi siyaset çok çirkin. Bir rekor tutturulmuş gidiyor. Konusmaciya bak konusulana bak bir de salona bak. Sanki çocuk ogutleniyor. Anlatılan sadece bunlar var ya bunlar tüh kaka. Ya hu bir anlatsana ne yaptınız yirmi senedir Tosya ya. Hani yol? Hani istihdam? Hastane ne alemde? Niye bu vatandaş halen Çankırı Çorum Ankara'ya taşınıyor doktor diye? Tarım ne alemde? Çiftçinin hali nicedir? Mazotu gübresi hayvanı ahırı samanı var mı? Bu cambaza bak oyunu bitsin be hemsehrilerim. Bir uyanin artık bir uyanın önce bunları bir sorun hele.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307