AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü Kimi Suçladı

banner294

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü Kimi Suçladı

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tosyalı
Tosyalı - 12 ay Önce

Bı gidin Allah rızası için hepinizden gına geldi

Akıl tutulmasi
Akıl tutulmasi - 12 ay Önce

Doğan başkan iyi güzel de sizin teşkilat mensuplariniz biz bu sorunu cözemiyoruz diye Belediye başkanina gelip siz Orman Mühendisisiniz diye neden yardim istiyor?
Komik oluyorsunuz.

Ak Tosya
Ak Tosya - 12 ay Önce

Orman kanunu bellidir. Ormanın alanı daraltılamaz. Ancak Cumhurbaşkanı’nın Orman Genel Müdürlüğüne vereceği talimat ile, yine Orman Bölge müdürlüklerinin yetkili elemanlarının arazi çalışması ile olur. Ancak bu işlemlere başlanması için , birilerinin başvurması lazım. Buda 2017 yılında Tosya OSB müdürlüğünün almış olduğu kararla olmuştur. İşlemi OSB başlatacak, arazi çalışmalarını Orman Bölge Müdürlüğü yapacak, Orman’ın taraltılmasına Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan izin verecek , sonucunda il belediye başkanı çıkıp benim orman Mühendisi olmam nedeniyle bu işler oldu , Tosya bizimle kazanmaya devam ediyor diyecek . Bu işin neresinde belediye başkanı var. Kimse kimseyi kandırmasın. Belediye başkanı kendi yapmış olduğu belediyecilik işlerini anlatsın. Devlet yatırımları İlçe belediye başkanı sayesinde değil , Ak parti ilçe yönetimi sayesinde geliyor.

azapay
azapay @Ak Tosya - 12 ay Önce

bu zamana kadarneden yapmadınız.belediye başkanının girşimi olmasaydı yapılacakmıydı.lütfen adil olun.twk derdiniz belediye abşkanı.medem her şeyi yapıyordunuz o çay kaç yıldır neden o haldeydi.organize neden bu kada süre bekledi.birileinin yaptığı ön ayak olduğu hizmetleri sahiplenmekte moda oldu son günlerde.

Furkan Arslan
Furkan Arslan - 12 ay Önce

Başkanımız Aslında Bunu Demek İstemedi Siz İşinize Geldiği Gibi Yayınlama Yapıyorsunuz Doğru Haber Yapın He

Vehbi Arslan
Vehbi Arslan - 12 ay Önce

Tosya gelişsin büyüsün iş merkezi olsun diyor Başkan memlekete bir çivi çakmayanlar öküz altında buzağı aramasın

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307