ADALET BAKANINDAN TOSYA'YA CEZAEVİ MÜJDESİ

banner294

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Ak Parti Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü Tosya ilçesinde bir dizi ziyarette bulunarak Ak Parti Tosya İlçe Başkanlığında partililerle bir araya geldi.

Ziyaret esnasında Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Hasan Mete Dikişçi ilçenin sorunları ve talepleri konusunda milletvekili Hakkı Köylü’yü bilgilendirmede bulundu.Başkan Hasan Mete Dikişçi özellikle geçtiğimiz yıllarda ilçemizde faaliyette olan ve kapatılan cezaevi konusunda cezaevinin tekrar açılması içinde desteklerini istedi.Milletvekili Hakkı köylü başkanın ve teşkilatın talebi karşısında Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı telefonla arayıp sesi hoporlere vererek Tosya halkının ve ilçe teşkilatının selamlarını iletti.Daha sonra Tosya ilçesinde kapanan Cezaevinin tekrar açılması için Bakanlığın gerekli çalışma yapması yönünde Tosya’nın taleplerini iletti.Bakan Bekir Bozdağ öncelikle Tosya halkına ve ilçe teşkilatına selamlarını ilettikden sonra ‘’ Hemen yarın Adalet Bakanlığından arkadaşları görevlendirerek ilçeyi ziyaret etmelerini ve cezaevinin açılması için gerekli incelemelerini yaparak bir rapor hazırlamalarını yönünde talimat vereceğim.Tabiki bu işler biraz zaman alır fakat en kısa zamanda sonuçlanması için Bakanlık olarak elimizden geleni yapacağı’’dedi ve sözünü verdi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Kastamonu milletvekili Hakkı Köylü arasında geçen görüşmeye şahit olan ilçe teşkilatı bakanın vermiş olduğu müjdeli haberi alkışlayarak Tosya’ya davet ettiler.

Bakan Bozdağ Tosya Adalet Sarayının tamamlanması sonrasında açılış için Tosya’ya geleceğini söyledi.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

banner257
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert Tan
Mert Tan - 1 ay Önce

Hemserilerimin hapishane kurulacak diye sevinilirmi?. Kardesim gavur dedigimiz adamlar bilim ureten merkezler kuruyor, adamlar uzaya gidiyor. Ortacag kafasinda mi yasiyorsunuz? Kendinize gelin.

Cesur Y
Cesur Y - 1 ay Önce

Ceza evini bu memlekette kapatanlar, şimdi hangi yüzle açma müjdesi veriyorlar. Lütfen sorarmısınız.

Tosyalı
Tosyalı - 1 ay Önce

Olması gerekiyor zaten ama bunu lütuf gibi sunmak memleketin aciz olduğunun göstergesidir

Tosyalı
Tosyalı - 1 ay Önce

Evet, bir cezaevi eksikti, o da oldu hamdolsun (!)...Arkadaş bu neyin kafası, cezaevi diye müjde mi olur? Okul açın, fabrika açın, hastaneye doktor getirtin?

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307