2011 YILIN ALTIN ADAMI KAZIM ŞAHİN

Türk Time Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yılın altın adamları ödül töreni Ankara da yapıldı. Yoğun katılımının gerçekleştiği ‘2011 Yılın Altın Adamı’ ödül törenine çok sayıda Devlet büyükleri, Bakan Yardımcıları, Belediye Başkanları, bürokratlar ve Sivil Toplum kuruluşları katıldı.

2011 YILIN ALTIN ADAMI KAZIM ŞAHİN
banner278

buraya tıklayınız
Hizmet dalında İlçe Belediye Başkanları arasında gösterdiği gayretli çalışmalar ile başarılara imza atan,  örnek mücadelesi ile halkın takdirini kazanan Tosya Belediye Başkanı Sayın Kazım ŞAHİN Yılın Altın Adam Ödülünü aldı.


Törende bir konuşma yapan Başkan ŞAHİN, Böylesine anlamlı gecede birbirinden değerli konuklarla bir arada olmaktan mutlu olduğunu ifade ederek, “Aldığım bu ödüle layık olmak adına ülkemiz için, milletimiz için, Tosyamiz için daha fazla çalışacağımı belirtirken, tüm konuklarımızı saygıyla selamlıyorum.” dedi.
Tosyalı Hemşerilerimiz her yerde olduğu gibi Ankara’da da Başkan ŞAHİN’i yalnız bırakmadılar. Başta Ankara Kastamonu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hasan ŞEN olmak üzere Geceye katılan hemşerilerimiz Başkan ŞAHİN i tebrik ettiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER