Bilal Takır'dan Ramazan Bayramı Mesajı Bilal Takır'dan Ramazan Bayramı Mesajı

HABER:MUSTAFA AĞACIKOĞLU

Bahçelievler Mahallesi'nde Muhtar Adayı Erkan Yütük, mahalle sakinlerine yönelik örnek bir sosyal yardım girişimine imza atıyor. Yütük, ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan ayı öncesinde yardım elini uzatıyor.

Erkan Yütük, Bahçelievler Mahallesi'nde muhtarlık için adaylık sürecinde, mahalledeki ihtiyaç sahiplerine destek olmak amacıyla Ramazan yardımı kolisi dağıtımı başlattı. Bu yardım kampanyasıyla, zor zamanlarda ihtiyaç sahibi olan ailelere bir nebze de olsa destek olmayı hedefleyen Yütük, mahalle sakinlerinden büyük takdir topluyor.

Ramazan'ın manevi atmosferiyle birlikte dayanışma ve yardımlaşma ruhunu canlandırmak isteyen Erkan Yütük, "Mahallemizin güzelliklerine güzellik katmak ve ihtiyaç sahibi ailelerimize destek olmak için bu kampanyayı başlattık. Amacımız, Ramazan ayında mahallemizdeki her aileye ulaşıp, onların yanında olduğumuzu hissettirmek." şeklinde konuştu.

Yütük'ün başlattığı bu sosyal yardım girişimi, mahalle sakinleri arasında sevgi ve dayanışma bağlarını güçlendirirken, toplumsal duyarlılığın önemine bir kez daha dikkat çekiyor.

Editör: Sedat AĞACIKOĞLU