Tosya Belediyesi 2019 Yılı Tahmini Bütçe Açıklandı

Tosya Belediye Meclisi 2018 yılının son meclis toplantısını yaptı.

Tosya Belediyesi 2019 Yılı Tahmini Bütçe Açıklandı
banner271

buraya tıklayınız

Aralık ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Kazım Şahin Başkanlığında gerçekleştirilirken toplantıda öne çıkan gündem maddeleri arasında 2019 yılı tahmini bütçesi, Tosya OSB müteşebbis heyeti ve tarihi şifa hamamı imar tadilatı yer aldı.

Bir önceki meclis toplantı tutanağı oy birliği ile kabul edilirken Tosya Belediyesi 2019 yılı tahmini bütçesi 42 milyon 458 bin lira olarak onaylandı. 2019 yılında su, sebze ve meyve pazarı kiraları, otopark ve hayvan pazarı ücretleri gibi kalemlere zam yapmadıklarını belirten Başkan Kazım Şahin sadece kanunlarda belirtilen oranlar çerçevesinde kira zammı yapıldığını dile getirdi.

Yeni dönemde Tosya OSB Müteşebbis heyetinde görev yapacak olan asil üyeler Belediye Başkanı Kazım Şahin, Hüseyin Nalbantoğlu, yedek üyeler ise Fazıl Ateş ve Hüseyin Örü olarak onaylandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 2 yıl Önce

Hayırlı olsun. İnşAllah güzel harcamalar yapılır. Aynı yer on defa bakım görmez. 3 saatlik bir iş üç gün de yapılmamalı. Rahmetli Karagülle başkan nın metal sanayiye Günde üç defa geldiğini bilen biriyim. Onun için Program ve disiplinli bir çalışma Lazım. İnşAllah bundan sonra olur. Saygılar

Tosya kazansın
Tosya kazansın - 2 yıl Önce

Şeffaf olarak tüm kurumlar gelir ve giderleri basına
açıklasalar yerinde olur. Tosyam kazansın

SIRADAKİ HABER