SON DAKİKA GELİŞMESİ ''TOSYA BELEDİYESİ 2022 YILI BÜTÇESİ''

banner294

SON DAKİKA GELİŞMESİ ''TOSYA BELEDİYESİ 2022 YILI BÜTÇESİ''

buraya tıklayınız

Haber: Sedat Ağacıkoğlu ( İHA )

Tosya ilçesinde yılın son meclis toplantısında 2022 yılı tahmini bütçesini oy birliği ile kabul edildi. 2021 yılının son meclis toplantısını yapan Tosya Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil başkanlığında toplandı. Gündemde yer alan maddelerin görüşülüp karara bağlandığı toplantıda belediyenin 2022 yılına ait tahmini bütçesi de kabul edildi.

Başta kiralar olmak üzere birçok kalemde ücret değişikliğini kabul eden Tosya Belediye Meclisi, belediyenin 2022 yılına ait öngörülen tahmini bütçesini 77 milyon 891 bin 220 TL olarak oy birliği ile kabul etti.

Meclisi toplantısının ardından kısa bir açıklama yapan Başkan Volkan Kavaklıgil yılın son meclis toplantısını yaptıklarının altını çizerek, “Belediye Meclisi yılın son toplantısını yaptı. Belediyemizin bütçesi 77 milyon 891 bin 220 TL olarak onaylandı. Belediyemize, ilçemize hayırlı olsun” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2021, 16:35

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ev hanımı
Ev hanımı - 1 yıl Önce

Sayın belediye başkanımıza duyurulur bahçeli evler mahallesi 100. Yıl caddesinde gece gündüz demeden elektirikler sönüyo bu kış gününde donuyoruz arıza varsa bunun çaresine bakın lütfen başkanımızdan buna bir çözüm bulmasını istiyorum üşüyoruz

Analiz Sentez
Analiz Sentez - 1 yıl Önce

Yıllar itibariyle bütçe tutarlarını açıklamışsınız, haber konusu yapmışsınız, güzel bir uygulama. Ancak Yıllar itibariyle gerçekleşen bütçe kalemlerini de açıklarsanız, ilçe halkı da harcama tutarlarını öğrenmiş olur, yerel bütçesinin emin ellerde olduğuna inanarak huzur bulur.

besevlerli
besevlerli - 1 yıl Önce

Artik belediye bütçesinden itfaiye köprüsü üst tarafina da harcama yapilir inşAllah

Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 1 yıl Önce

Belediyemizin 2022 yılı bütçesi hayr'lara vesile olsun. Geçmiş dönem Başkanlar iyi kötü bi şeyler yaptılar. 1 çivi çakan'a teşekkürler. Volkan Başkan'dan beklentimiz Belediyemizin MEVCUT VARLIKLARINI KORUMASI VE ARTIRMASI. İLÇE MENFAATLERİNİN HER ŞEYİN ÜSTÜNDE TUTULMASI geçmişte yapılan gereksiz harcama hatalarının yapılmaması temennisiyle.

Ahmet bayar
Ahmet bayar - 1 yıl Önce

Sayın Başkanım 2022 yılı Tahmini bütçemiz hayırlı olsun hayırlı işler yapmayı nasip eylesin

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307