İYİ PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI

banner315

İYİ PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI
banner322

BASIN AÇIKLAMASI

İlçemiz sahip olduğu sanayisi, tarımı, eğitimi ve konumuyla her zaman gözde olan bir yer ve Kastamonu’nun en büyük ilçesidir. Yüksek bir teşebbüs gücüne sahip ilçemizde; yüzlerce fabrika bacası tütmektedir.

Elektrik kesintisine tahammülü olmayacak bir ilçedir.

Kış mevsiminin gelmesi ile ilçede elektrik kesintisi şikâyetleri alıyoruz. İYİ Parti Tosya İlçe Başkanlığı olarak yaşanan bu mağduriyetleri görmemezlikten gelemeyiz. Son zamanlarda ilçede sık sık yaşanan enerji kesinti şikâyetleri vatandaşımızı ve sanayicimizi canından bezdirdi.

İlçe yöneticilerimizden, İktidar partisi ilçe başkanından ve de özellikle elektrik dağıtım şirketinden cevap bekliyoruz.

Tosya’da elektrik kesintileri neden arttı? Neden kış günü sürekli elektrik kesintileri yaşanıyor?  Bunun için ne tür bir girişimde bulunuyorlar, Lütfen buna cevap versinler.

Her olup biteni sosyal medyadan paylaşan iktidar partisi ilçe başkanı bu duruma neden sessiz kalıyor.

Yeter artık..bu soruna derhal ve acil çözüm bulun..

İlçemizde ki Cumhur İttifakı Parti başkanları sosyal medya hesaplarından ihale müjdesi vermekten Tosya'nın Karanlığa mahkum edilmesini görmüyormu acaba

İYİ PARTİ TOSYA İLÇE BAŞKANI

MEHMET KAAN ERDEM

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2023, 23:29

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elektirik Elektrik
Elektirik Elektrik - 9 ay Önce

Elektrik idaresinin özelleştirilmesi sorunları çözdü mü? Yoksa sorunları artırdı mı? Elektrik dağıtım ve perakende satış şirketleri halktan, tüketiciden tahsil ettikleri elektrik tüketim bedellerini ülkenin yetkili kurumuna zamanında ödüyorlar mı? Tesisatların bakım onarımını, yenilemesini zamanında yapıyorlar mı? Araştırmak öğrenmek sorunu kökünden çözmek gerekir. Konuda En Yetkili olanlar elektirikteki büyük sorunu biliyorlardır diye düşünüyorum. Partilerin ilçe başkanları da konuyu araştırıp öğrenebilirler.

Vehbi TÜRKOĞLU
Vehbi TÜRKOĞLU - 9 ay Önce

Kamu yararı gözetilerek yapılan muhalefet yerindedir ve doğrudur.

Ev hanımı
Ev hanımı - 9 ay Önce

Bu kış gününde gece gündüz elektirikleri söndürenlerde hiç vijdan yokmu çocukları bizleri düşünen kimse yokmu bu neyin nesi elektirik kesintibu kış gününde ne deyim pes valla yazın tatilemi çıkmışlar kışın olacak şey değil BIKTIK YETER

İyi Olsun
İyi Olsun - 9 ay Önce

İyi parti ilçe teşkilatı ilçe sorunlarını çözer, hiç şüphem yok. Başkana destek vermek lazım. Cesur genel başkanları da cesareti, tecrübesi ve deneyimleri ile ülke sorunlarını çözer onda da hiç şüphem yok.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307