Tosya'da Yarıyıl Tatili Karne dağıtım Töreni (Video Haber )

banner294

Kastamonu’nun Tosya ilçesi anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim gören toplam 6418 öğrenci dün karnelerini alarak tatile girdi.

SEDAT AGACIKOĞLU
KASTAMONU(İHA)- Kastamonu’nun Tosya ilçesi anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitim gören toplam 6418 öğrenci dün karnelerini alarak tatile girdi.
Anasınıfı ilk ve ortaokullar ile liselerde yarıyıl tatilinin başlamasıyla dün karne töreni düzenlendi. İlk tören saat 09.30’da Tosya İlkokulu’nda ikinci tören ise saat 10.30’da Ortalıca Ortaokulu’nda düzenlendi.
Törene Kaymakam Deniz Pişkin, Garnizon Komutan Vekili Tğm. Ömercan Gedik, Belediye Başkan Yardımcısı Fazıl Ateş, İlçe Jandarma Komutan V. Kıdemli Başçavuş Sadettin Dinçer, İlçe Emniyet Müdürü Savaş İlgün, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ile öğretmeler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Öğrencilere tek tek karnelerini veren Kaymakam Deniz Pişkin ve protokol üyeleri; öğrencileri tebrik ederek kitap hediye etti.
Törende konuşan Kaymakam Deniz Pişkin; Öğrencilere yarıyıl tatilinde dinlenmelerini ve ikinci yarıla dinlenmiş olarak başlamalarını tavsiye etti.
Öğrenciler 6 Şubat 2017 Pazartesi günü iki haftalık yarıyıl tatilinin ardından tekrar okula başlayacaklar.
  (SDA-


Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2017, 00:15

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif