TEOG TÜRKİYE 1.TOSYALI YASİN UĞURLU’YA ÖĞRETMENLERİNDEN SÜRPRİZ HEDİYE

banner294

TEOG TÜRKİYE 1.TOSYALI YASİN UĞURLU’YA KARNE GÜNÜNDE ÖĞRETMENLERİNDEN SÜRPRİZ HEDİYE

TEOG TÜRKİYE 1.TOSYALI YASİN UĞURLU’YA ÖĞRETMENLERİNDEN SÜRPRİZ HEDİYE
banner278

SEDAT AGACIKOĞLU

KASTAMONU(İHA) –TEOG Sınavında 120 sorunun tamamını cevaplayarak Türkiye 1.olan Kastamonu’nun Tosya ilçesi Fatih Ortaokul öğrencisi Yasin Uğurlu karnesini sınıf arkadaşları ve öğretmenşlerinin alkışları arasında okul müdüründen aldı.

 Fatih Ortaokulunda düzenlenen karne töreninde Okul müdürü Yakup Özkayı TEOG Türkiye 1.olan Yasin Uğurlu’ya karnesini öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarının yanında başarısından dolayı tebrik ederek verdi. Karne töreninde Okulda görevli öğretmenler başarısı ile gurur duydukları Yasin Uğurlu’ya sürpriz yaparak kendi aralarında topladıkları para ile aldıkları cep telefonunu hediye ettiler.

 Yasin Uğurlu bu başarısında öğretmenlerinin çok emeği olduğunu söyleyerek başta okul müdürümüz olmak üzere tüm öğretmenlerime teşekkür ediyorum dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2016, 23:31

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
H.Orak
H.Orak - 6 yıl Önce

Yasin okulumuzun da Tosya'nın da gururu.Karnesini alırken sadece okul müdürü vardı yazısı hiç hoş olmamış.Lütfen gerçekleri yansıtın kamuoyuna.Yasin karnesinide tüm öğretmen ve öğrencilerin alkışları eşliğinde almıştır.

mehmet
mehmet @H.Orak - 6 yıl Önce

Sadece okul müdürü vardı?Gören bilen de diye başlık atılmsaı çok iyi olmamış. Başarılarının devamını bekleriz.Gerçekten hiç kimse yok mu idi Sayın Yakup Bey ?

Osman
Osman - 6 yıl Önce

Evet cok guzel tosyamiz icin yasinin Turkiye birincisi olmasi Sekiler Ortaokulu hem birinci teogda hemde ikinci teogda Tosya birincisi Kastamonuda ilk bes okulun icinde ah bununda haberini yapsaydiniz bununda haberini yapsaydiniz ah

Mert
Mert - 6 yıl Önce

Başlık bence doğru bu çoçuğa sormamışladır bir ihtiyacın eksiğin varmı diye tablet telefon pc ayakkabı hediye edelim diyen olmamıştır bu bir gerçek meb ilçe müdürlüğü fotoğraf basın için ben çektirmezdim okulun eksiklerini gidermiyorlar ..

SIRADAKİ HABER

banner290

ABAYIN-DOGAN-TUGLA-REKLAM.gif