TARİHİ ATABİNEN OKULUNUN YAPIM İHALE TARİHİ AÇIKLANDI

banner315

TARİHİ ATABİNEN OKULUNUN YAPIM İHALE TARİHİ AÇIKLANDI
banner322

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesi yapılacak olan 12 Derslik Atabinen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yapım ihale tarihi 05.04.2023 olarak ilan edildi.

Kastamonu İl Özel İdaresi Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü tarafından Tosya Atabinen 12 Derslik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yapım ihale tarihi 05.04.2023 tarihinde Kastamonu İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği İhale Toplantı Salonunda yapılacak.

İhale şartnamesine göre ihaleyi alan yüklenici firma 400 gün içinde 1 Adet Okul Binası Yapım İşini tamamlayarak Atabinen 12 Derslik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edecek.

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
istanbuldan
istanbuldan - 7 ay Önce

Hayırlı olsun temeli sağlam demirleri çok, çimentosu bol olsun.

Tosya için
Tosya için - 6 ay Önce

Sn.Gazeteci arkadaş hastane kavşağındaki trafik lambalarını gündeme getirebilirmisiniz.Kaza olmadan tedbir almak lazım..trafik lambaları çalışmiyor madem çalışmayacak neden yapıldı.Yaein birgün bir cana mal olsa vebali kimin olacak..Lütfen sesimizi duyurursaniz memnun oluru,

Bir bilen
Bir bilen - 6 ay Önce

Okulun temelleri Japon tekniği denen ''deprem izolatörlü'' yapılmalı. Dörtyol Hastahanesini Fransız kalkınma ajansının verdiği parayla yaptılar. Temellerinde deprem izolatörü var.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307