İLKÖĞRETİM HAFTASINDA TOSYA'DA BİR İLK YAŞANDI

banner294


buraya tıklayınız

HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (İHA) – Kastamonu’nun Tosya ilçesinde düzenlenen İlköğretim Haftası programında bu defa öğrenciler değil öğretmen şiir okudu öğrenciler ve protokol alkışladı.

Tosya İlkokuldan düzenlenen ilköğretim haftası programı Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Programa ilçe kaymakamı Suat Hatam, Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil ve ilçe protokolü katıldı. İlkokul öğrencilerin hazırladığı etkinlik programında bir ilk yaşanarak sınıf öğretmeni Ayşe Gül Rumelioğlu mikrofonu alarak pandemi döneminde yazmış olduğu ‘’Okullar Çiçek Açtı’’ şiirini okudu.

Programı okul bahçesinde izleyen veliler bir öğrencinin değil de bir öğretmenin şiir okumasını ilk etapta yadırgayarak ‘’ çocuklarımız değil de bir öğretmen şiir okuyor bu işte bir gariplik var ‘’diye şaşkınlıklarını dile getirse de şiir sonunda sınıf öğretmeni Ayşe Gül Rumelioğlu’nu öğrencilerle birlikte velilerde alkışladı.

İlköğretim haftası programı ilçe protokolü ve öğrencilerin toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi

Sedat Ağacıkoğlu -Tosya İHA Muhabiri

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz deniz
Deniz deniz - 9 ay Önce

Süper, harika. Sevgili öğretmenim, şiir dinletisi yapın. Veliler şiir okusun, çocukları dinlesin. Ben yapıyorum. Veliler de, çocuklar da çok mutlu oluyorlar.

SIRADAKİ HABER

banner291

banner307