Kıymetli Mahalle Sakinlerim

31 Mart 2024 Yerel Seçimleri itibariyle sizlerin destek ve hoşgörüsü ile Dilküşa Mahallesi Muhtarlık vazifesine talip oldum.

Saygı değer Dilküşa Mahallesi sakinlerimiz mahallemiz ne yazık ki geçtiğimiz dönemlerde ilçemizin şehirleşme planlamasında ikinci planda kalarak hızlı bir değişim ve gelişim gösteremedi. Bugüne kadar mahallemize hizmet eden tüm muhtarlarımıza vermişleri emek ve çalışmadan dolayı teşekkür ediyorum.

Dilküşa Mahallemiz genel sorun ve ihtiyaçları gün geçtikçe artmış ve bizler bunu her alanda sıkıntısını yaşadık. Yaşanan bu sorunlarımızın çözümü ve ihtiyaçların karşılanması konusunda eksiklikler olduğu görülmektedir.

Muhtar adayı olmamın en büyük sebebi mahallemizin bu sorunlarına; Bilgi ve birikimim, tecrübem, konumum, çevrem ve konulara hâkim olmam sayesinde neyin ne zaman kimden nasıl isteneceğini çok iyi biliyorum. Muhtarlık görevinin gönül işi olduğunu, yalnızca mühür basmaktan ibaret olmadığını düşünüyorum.

BAŞKAN SON KONTROLLERİ YAPTI BAŞKAN SON KONTROLLERİ YAPTI

Dilküşa Mahallesi sakinlerine ve mahallemize yaşamış olduğu topluma sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde hizmet etmeyi kendine görev sayan ve mahallesi adına kendisini en iyi temsil edebileceği kişiye oy vereceğine inanıyorum.

Amacım doğruluk ve dürüstlük ilkeleri çerçevesinde halka hizmet, hakka hizmet anlayışı içerisinde, mahallesini seven, kararlı ve dürüst, haktan ve adaletten yana hizmet vermek için, Dilküşa Mahallemize kalıcı izler bırakmaktır.

Sizlerin de 31 Mart 2024 tarihinde Mahallemizde yeni bir sayfa açarak Muhtarlık için desteğinizi bekliyorum.

Muhtarlık sadece maaş ve silah ruhsatı için Bağ kur priminin devlet tarafından ödenmesi için yapılacak bir sorumluluk değildir. Görev süresinde Rabbimin rızasını elde etmek ve bir hayır duası alabilmek benim ve arkadaşlarımın da isteğidir. Bu sebep ile Arkadaşlarımın, Dostlarımın desteği ile Muhtarlığa aday olduğumu sizlerle paylaşmak isterim.

Destek ve değişim sizden Çalışmak, Çalışmak Çetin Dilek’ten olacak

 Sözlerime son verirken Hepinizi Saygı ve Sevgilerimle Selamlıyorum.

Beyaz Ve Lacivert Profesyonel Belediye Başkan Adayı Seçim Afiş(2)

Editör: Sedat AĞACIKOĞLU