HABER: SEDAT AĞACIKOĞLU 

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Belediye tarafından düzenlenen ve Pirinç ağalığını Fazıl Ateş’in yaptığı 100 çocuğun sünnet olduğu şölen ilçe halkının yoğun katılımı ile yapıldı.

1 ton pirinç ve etten yapılan etli pilav, 500 kilogram un helvası ile 10 bin adet ayran vatandaşlara ikram edildiği sünnet şöleninde çocuklar ve aileler doyasıya eğlendi.

Üçolukları mesire alanında düzenlenen sünnet şölenine çok sayıda misafir ve siyasi parti başkanları katıldı. AK Parti ilçe başkanı ve muhtemel Belediye başkan aday adayları da sünnet şöleni alanına gelerek kutlamalara katıldı.

AK Parti ilçe başkanı ve eski yönetimi sünnet şöleni alanına gelerek Volkan Başkanı ve Pirinç ağası Fazıl Ateş’in pilav kazanları önünde yapılan dua programına katıldılar.

Tosya Belediye Başkanını Başarılı Buluyor musunuz anketi sonuçlandı Tosya Belediye Başkanını Başarılı Buluyor musunuz anketi sonuçlandı

Geçtiğimiz hafta TOSTAŞ fabrikasının yeri konusunda yaşanan tartışmaların soğukluğu AK Parti ilçe başkanı ile Belediye başkanın karşılaşmasına yansıdı. AK Parti ilçe başkanı Hasan Mete Dikişçi prosedür gereği Belediye başkanına elini uzatarak tokalaşmak istedi. Kameraların kayıtta olduğu o anlarda Belediye başkanı yaşanan olayların kırgınlığından ve haksızlığa karşı tepkisini göstermek için ilçe başkanının uzattığı eli görmedi veya göremedi. Kısa süre eli havada kalan ilçe başkanı tam elini çekerken Belediye başkanı elini uzatarak tokalaştı. Belediye başkanı daha sonra AK Parti ilçe yöneticileri ve belediye başkanı aday adayları ile tek tek tokalaşarak hatırlarını sordu.