Tosya'da Pes Dedirten 2 Hırsızlık Olayı Yaşandı

23.02.2013 tarihinda saat 13,30 sıralarında meydana gelen 2 ayrı Hırsızlık olayı ilçemizde acaba apartman hırsızları işbaşında mı sorusunu akıllara getirdi?

Tosya'da Pes Dedirten 2 Hırsızlık Olayı Yaşandı
banner278

buraya tıklayınız

Cumartesi günü meydana gelen hırsızlık olayı ilçemiz  Yunus Emre Mahallesi  Fatih Sultan Mehmet Caddesi  No: 4  Kat 3 adresinde Nurettin Küçüktussuz’a ait 3 katlı evde meydana geldi.

Olayla ilgili olarak bilgisini aldığımız ev sahibi ‘’Hırsızların saat 13,30 sıralarında  evin balkon kısmından  evin içine girdiklerini evde kimsenin olmadığını anladıktan sonra  hırsızlık olayını gerçekleştirdiklerini söyledi. Ev Sahibi özellikle evinin bulunduğu bölgenin Kaymakamın evine yakın bir yer olduğunu söyleyerek hırsızların bu bölgede böyle bir hırsızlığın olmasını anlayamadığını söyledi.

2.Hırsızlık olayı ise ilçemiz Bahçelievler mahallesinde meydana geldi. Hırsızlar Öğretmen H.Ö’nün evine girerek hırsızlık olayını gerçekleştirdiler.   

Tosya İlçe Emniyet güçleri olay yerinde gerekli incelemeler yaptılar. Hırsızları yakalama çalışmalarının ve soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2013, 11:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
halil tosun
halil tosun - 9 yıl Önce

vay be tosyada da olacak mıydı bunlar memleket de bozuldu desenize

SIRADAKİ HABER